Новини

СПІВПРАЦЯ ІЗ УЖНУ

Голова Закарпатської ОДА Олексій Петров зустрівся із ректором Ужгородського національного університету. Найбільшого вузу на Закарпатті. Тут навчається майже 15 тисяч студентів.

Домовилися розробити спільну дорожню карту співпраці. Надзвичайно важливо для нас долучати студентів до стажування – таким чином формувати прогресивний кадровий резерв.

Ми запустили у Закарпатській ОДА проект «Смарт Закарпаття» – програмний інформаційно-аналітичний комплекс. Але, через брак кадрів, гальмується його розвиток. Діджиталізація, яку активно впроваджує Президент Володимир Зеленський в Україні, – це саме той напрямок, де передусім хочемо залучити студентів УжНУ.

Також, держава підтримала університет у отриманні європейського гранту вартістю 5 млн євро. Ці кошти мають використати до 2022 року на покращення енергозбереження корпусів УжНУ. Почнуть із ремонту даху, зовнішнього утеплення будівлі, заміни вікон, відновлення системи вентиляції, убиралень. Проект амбітний і ми його підтримуємо.

Ректор Володимир Смоланка нарікав, що у минулому були проблеми у співпраці із органами влади. Сподіваємося, відбудуться у цьому напряму зміни.