Новини

Стартує третій Національний конкурс „Благодійна Україна”

Щорічно 5 грудня відзначається Міжнародний день волонтера. Відповідно до розпорядженням голови облдержадміністрації 13.07.2015 № 218 утворено регіональну раду з координації роботи щодо надання волонтерської та благодійної допомоги при облдержадміністрації.

Міністерством соціальної політики спільно із Асоціацією благодійників України проводиться Четвертий Національний конкурс „Благодійна Україна”, мета якого – відзначення кращих українських благодійників, в тому числі й волонтерів, і найбільш ефективних благодійних ініціатив.

У липні 2015 року оголошено старт Третього Національного конкурсу „Благодійна Україна”.

У конкурсі можуть брати участь благодійники, які надавали благодійну допомогу для вирішення актуальних суспільних проблем у період з 1 січня по 31 грудня 2015 року; благодійні проекти (ініціативи), реалізація яких (повністю або окремого етапу) була здійснена у зазначений період; суспільні інституції, які у цей період провадили діяльність, спрямовану на розвиток і підтримку благодійності в Україні, благоотримувачі, представники медіа.

Переможців визначатимуть в десяти основних і трьох спеціальних номінаціях Національною конкурсною комісією, за винятком номінацій „Народний благодійник” і „Благодійність у медіа”, де для визначення переможців передбачена спеціальна процедура.

Оргкомітетом запроваджено спеціальні відзнаки для благодійників, які найбільш ефективно працюють у визначених сферах: культура, освіта, медицина, соціальний захист.

Кінцевий термін подачі заявок – 15 лютого 2016 року.

Визначення переможців конкурсу відбуватиметься в період з 15 лютого до 15 березня 2016 року. Церемонія нагородження переможців пройде у другій половині березня 2016 року в м. Києві.

Для участі у конкурсі необхідно подати до департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації конкурсну заявку відповідної форми, яку можна отримати на веб-сайті Асоціації благодійників України www.vboabu.org.ua, офіційному сайті конкурсу www.blagoukraine.org, або за запитом на адресу konkurs.blago@gmail.com.

Заповнену заявку слід надіслати електронною поштою на адресу: socinfo@zaksoc.gov.ua, guszn@zaksoc.gov.ua. До заявки доцільно додати заскановані фотографії, публікації, відгуки, рекомендації тощо, які характеризують діяльність благодійника або хід реалізації проекту (ініціативи).

              Детальнішу інформацію можна отримати в управлінні соціального захисту населення райдержадміністрації або за телефоном 24-0-87.

                                                                                                       Управління соціального

                                                                                                       захисту населення  РДА