Оголошення

Стартував міжнародний флешмоб на честь найвідомішого у світі українця

Воловецька районна бібліотека для дорослих запрошує приєднатися до міжнародного флешмобу “Global Shevchenko”– до 203-ї річниці від дня народження Тараса Шевченка.

До 8 березня необхідно зробити фото або селфі біля пам’ятника Тарасу Шевченку та опублікувати в соцмережі Facebook. Головна мета флешмобу –вшанувати пам’ять великого Кобзаря, показавши пам’ятники, встановлені по всьому світу та Україні, що свідчить про його визнання та любов українського народу.

Правила флешмобу:

— До 8 березня необхідно зробити фото або селфі біля пам’ятника Тарасу Шевченку;

– Опублікувати фото біля пам’ятника на офіційній сторінці флешмобу у Facebook – https://www.facebook.com/events/228139920989530, а також на своїх сторінках в соціальних мережах, обов’язково поставити хеш-тег #GlobalShevchenko та вказати країну та місто, район, село, де зроблено фото.

Крім того, Воловецька районна бібліотека закликає всіх мешканців Воловця та гостей селища 9 березня о 16:00 (за київським часом) прийти до пам’ятника Тарасу Шевченку та одночасно зачитати вірш “В казематі” (Мені однаково, чи буду…) Це буде найбільше одночасне читання Шевченка в історії,

Взяти книгу та прочитати вірш «В казематі»(Мені однаково, чи буду…) можна в районній бібліотеці для дорослих або прийти з своєю.

Адміністрація бібліотеки