Новини

Структура головного управління ПФУ в Закарпатській області – змінюється

Наприкінці грудня минулого року Урядом ухвалено рішення щодо оптимізації структури окремих районних управлінь Фонду шляхом їх об’єднання (постанова Кабінету Міністрів України  від 16.12.2015 № 1055).

Відповідно до переліку територіальних органів Пенсійного фонду України  в Закарпатській області  будуть реорганізовані шляхом злиття такі управління :

  • управління Пенсійного фонду України в м. Ужгороді та управління Пенсійного фонду України в Ужгородському районі в Ужгородське об’єднане управління Пенсійного фонду України;
  • управління Пенсійного фонду України в Перечинському районі та управління Пенсійного фонду України в Великоберезнянському районі в Перечинське об’єднане управління Пенсійного фонду України;
  • управління Пенсійного фонду України в Воловецькому районі та управління Пенсійного фонду України в Міжгірському районі в Міжгірське об’єднане управління Пенсійного фонду України.

Дане об’єднання ніяким чином не створить труднощів для соціально незахищених верств населення щодо звернень до органів Пенсійного фонду України.

       Пенсіонери, страхувальники та застраховані особи цих районів зможуть і надалі звертатись до відділів з обслуговування громадян, які продовжуватимуть свою роботу на базі скорочених управлінь, з питань пенсійного забезпечення, подавати документи для призначення                         ( перерахунку) та виплати пенсій, отримувати довідки про розмір пенсії,  отримувати розрахунки доплати до мінімального страхового внеску за неповні місяці роботи застрахованої особи, подавати звітність з окремих видів господарських операцій та  отримувати роз’яснення з інших питань, віднесених до компетенції органів Фонду.

  Таке об’єднання є суто організаційним, оптимізовано  буде лише керівний склад. В кожному районі області залишено відділи з обслуговування громадян та пенсійного забезпечення, а також  спеціалісти з ведення реєстру застрахованих осіб , які і надалі надаватимуть відповідні послуги в тих самих приміщеннях, залах обслуговування, як і до об’єднання.

Отже, оптимізація структури територіальних органів Пенсійного фонду – це ще один важливий крок на шляху створення якісно нової пенсійної системи, головною метою якої є якість та доступність надання послуг.

Управління пенсійного фонду України у Воловецькому районі