Новини

Цей дивосвіт – бібліотека

З нагоди Всеукраїнського дня бібліотек та ювілею – 70-річчя Воловецької районної бібліотеки працівники книгозбірень району, їх читачі, гості зібралися на урочистості. Працівники галузі населених пунктів району, що сиділи пліч-о-пліч у залі, об’єднані єдиною метою – ріднити людей з книгою, відкривати їм красу і силу слова, що є серцевиною щоденних буднів. Про це красномовно на святковому зібранні говорили ведучі завідуюча районною бібліотекою для дорослих Н. І. Роман та методист Л. О. Фельбаба.

А далі наголос було зроблено на святковій даті. Н. І. Роман детально охарактеризувала етапи розширення й поглиблення діяльності книгозбірні, пов’язані з відкриттям історико-краєзнавчого музею, Інтернет-центру, з розгортанням краєзнавчої роботи. За неоціненними досягненнями – фахівці бібліотечної справи, для яких робота – покликання душі. Бібліотекарі своїм умінням, стараннями, творчістю збагатили і урізноманітнюють історію бібліотечної справи Воловеччини.

Визнання такої місію було тим стержнем у вітальних промовах виступаючих, на який нашаровувалися слова подяки й побажань.

Начальник відділу культури і туризму РДА В. Ю. Хміль відзначила, що споглядаючи минуле, ми дивимося у майбутнє. Минуле надихає нас, вселяє віру в наступні звершення. Працелюбність, компетентність, доброзичливість у ставленні до читачів, скромність – ось далеко не повний перелік усіх якостей, які притаманні бібліотекарям Воловеччини.

Валентина Юріївна висловила надію на те, що позитивний досвід роботи бібліотекарів Воловеччини поповнюватиметься новими досягненнями.

Затим В. Ю. Хміль за дорученням голови райдержадміністрації В. Є. Рогової та голови районної ради І. І. Лопіта вручила грамоти РДА та райради завідуючій Верб’язькою сільською бібліотекою М. Ф. Голянич та завідуючій Жденіївською селищною бібліотекою Н. Г. Ковач, якими їх нагороджено за вагомий внесок у розвиток бібліотечної справи, активну громадську діяльність та з нагоди Всеукраїнського дня бібліотек.

Начальник відділу культури і туризму РДА за вагомі здобутки у праці та вклад у розвиток бібліотечної системи нагородила грамотами відділу культури і туризму РДА завідуючих бібліотеками: Верхньоворітської – Н. М. Приймич, Нижньоворітської – Г. В. Гаринець, Буковецької – М. І. Ребриш, Верб’язької – М. Ф. Голянич.

Насамкінець промовець щиро побажала усім працівникам книгозбірень району щастя, радості, шани та поваги читачів.

Глибокі думки і благородні почуття викликав виступ освітянина М. В. Волошин. Кожне її слово було проникнуте повагою до бібліотекарів, розумінням їх долі, визнанням заслуг. Вона бажала їм здоров’я, щасливого сімейного благополуччя.

– Дорогі бібліотечні пра-цівники! Засвідчую вам велику повагу і щиру вдячність за добрі справи, які ви щодня робите. Знаючи, як за останні роки зростала популярність Воловецької районної бібліотеки для дорослих, радію щиро з вами. Горджуся теплими і щирими стосунками між працівниками і відвідувачами заради задуманого, наміченого, – відзначила директор Воловецької дитячої школи мистецтв Т. В. Шако.

– Тетяна Василівна була щирою і об’єктивною в оцінці того неоціненного скарбу, який надбали за багаторічну діяльність працівники районної бібліотеки для дорослих та сільських книгозбірень.

Від імені гостей з професійним святом бібліотекарів привітали директор Нижньоворітської музичної школи В. О. Вайдич, директор районного будинку культури М. В. Більська та директор районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Н. М. Пазюк, а поетичні рядки винуватцям свята присвятила поет Л. М. Тимкович-Німець. Читач, батько поета І. Р. Рудого Роман Іванович подарував бібліотеці нову книжку сина, яка днями побачила світ.

Задоволення і радість можна було побачити в очах бібліотекарів після концертних номерів артистів районного будинку культури.

Наш кор.

Flickr Album Gallery Powered By: Weblizar