Новини

У Воловці пройшло навчання працівників культури

19 листопада 2018 працівники культури Воловецького району проводили районний семінар завдяки гранту від Українського культурного фонду.  Районний семінар було проведено викладачами та студентами КВНЗ «Ужгородський коледж культури і мистецтв» Закарпатської обласної ради у рамках проекту  «Гра вчить жити і творити» – відкритий обласний фестиваль ігрових програм «Грайлик». Працівники культури Воловецького району знайомилися з наступними питаннями семінару:

«Сценарій-основа масового заходу та робота над сценарієм розважально-ігрових програм» – майстер-клас проводила викладач вищої категорії Ужгородського коледжу культури і мистецтв Василик Г.С.

«Використання народних традицій при проведенні розважально- ігрових програм» – з цією темою виступала викладач-методист Ужгородського коледжу культури і мистецтв  Кучмаш В.О.

«Робота сценариста та режисера над музичним оформленням  сюжетно-ігрових програм» – з такою темою виступала викладач вищої категорії Ужгородського коледжу культури і мистецтв, Заслужений працівник культури України Сівак Є.М.

«Робота ведучого у розважально-ігрових програмах» – майстер-клас проводила викладач-методист Ужгородського коледжу культури і мистецтв Тищук В.В.

«Використання хореографії при проведенні сюжетно-ігрових програм» – майстер-клас проводила викладач-методист Ужгородського коледжу культури і мистецтв Бабяк Є.Я. Ця частина семінару пройшла активно та весело.

Про роботу над декоративно-художнім оформленням та  виготовленням і  використанням реквізиту в розважально-ігрових програмах  на майстер-класі  знайомила  викладач-методист Ужгородського коледжу культури і мистецтв, Заслужений працівник культури України Ухач Л.І.

Проведено практичний показ ігрової  програми  «Граємося цілий рік», який провели студенти  Ужгородського коледжу культури і мистецтв (Керівник Ухач Л.І.), який також викликав багато емоцій.

Підсумок семінару та подяку викладачам та студентам коледжу висловила начальник відділу культури і туризму Воловецької РДА Хміль Валентина Юріївна.

 Учасники семінару   написали свої враження про семінар, заповнивши анкети . Відділ культури Воловецької РДА від імені працівників культури району дякує Українському культурному фонду за надану можливість організації коледжем культури районного семінару. Такий семінар потрібний, змістовний і цікавий.

В. Хміль, начальник відділу

культури і туризму Воловецької РДА