Новини

У Жденієві вшанували пам’ять кращих

22 жовтня в смт Жденієво відбувся ювілейний 25-ий традиційний турнір із волейболу пам’яті воїна-інтернаціоналіста Віталія Русина та футболу майстра спорту СРСР Василя Щербея.

Віталій Русин – кавалер ордена Червоної зірки, воїн-інтернаціоналіст, не дивлячись на молодий вік, встиг зарекомендувати себе як великий прихильник волейболу. Перед ним відкривалися великі перспективи, але Афганістан забрав життя молодого спортсмена. Василь Щербей – майстер спорту СРСР із футболу, гравець жденіївського «Електрона», ужгородської «Говерли», львівських «Карпат», кишинівського «Ністру». Життя обірвалося на злеті футбольної кар’єри.

В турнірі з волейболу взяло участь 8 команд. Перше місце посіла команда з села Рокосово (Хустський район), друге — гравці з міста Ужгорода, третє — збірна Воловецького району. У футбольному турнірі змагалися 11 команд. Перше місце виборола — команда з Воловця, друге — гравці з с. Верхні Ворота, третє — команда господарів селища Жденієва.

Урочисто відкрив турнір та привітав учасників змагань та гостей свята Голова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль. Він нагородив іменними грамотами ветеранів Воловецького футболу, квітами та цінними подарунками маму воїна Віталія Русина Меланію Павлівну та рідного брата Ярослава орденом. Голова ОДА вручив також Подяки ветеранам футболу Жденієва, які стояли біля витоків футболу села. Також він вручив Подяку відомому в краї діячу в галузі освіти та спорту, головному редактору газети «Спорт тайм» Степану Селменському з нагоди Дня народження.

До присутніх також звернулися голова Воловецької райдержадміністрації  Рогова В., один із організаторів І турніру пам’яті Віталія Русина та Василя Щербея, Заслужений працівник освіти України  Ковбаско В., голова Закарпатського відділення НОК України, Заслужений працівник фізичної культури та спорту України  Риляк І., заслужений працівник фізичної культури та спорту,  організатор  турнірів, присвячених пам’яті Віталія Русина та Василя Щербея, перший заступник голови ФФЗ  Щербей М. та Жденіївський сільський голова  Годованець В.

Оргкомітет турніру визначив кращих гравців. Приз кращого голкіпера отримав Василь Пагиря зі Жденієва, захисника – Олександр Собран із Щербовця, півзахисника – Василь Грига з В.Воріт, нападника – Юрій Ковач із Воловця. Кращим гравцем турніру визнано Владислава Панюту з команди В.Воріт.

Усі учасники турнірів зробили фотографію на згадку.

Flickr Album Gallery Powered By: WP Frank