Оголошення

УВАГА, НАФТОПРОВІД !

Територією Верб’язької, Нижньоворітської, Підполозянської сільських ради пролягає магістральний нафтопровід «Дружба» публічного акціонерного товариства «Укртранснафта», яким нафта транспортується в країни Європи. Проте і на цю матеріальну цінність держави – нафту, є викрадачі, які своїми зловмисними діями можуть привести до пошкодження трубопроводу, нанесенню збитків державі, населенню та довкіллю.
Мали місце факти, коли злочинці брали в оренду приміщення діючих або колишніх сільськогосподарських підприємств, розташованих на відстані до 10 км від нафтопроводу, прокладали до приміщень відвід, який використовували для кримінальних крадіжок нафти.
Основними ознаками можливої злочинної діяльності є: проведення незвичних земляних робіт за допомогою лопат або автотракторної техніки неподалік нафтопроводу сторонніми особами; розкопування ґрунту поблизу нафтопроводу; наявність великих бухт гумовових або пластикових труб діаметром 4-5 см; наявність різкого запаху нафтопродукту з домішками сірководню; огородження орендованих територій або приміщень парканом; встановлення на орендованій території або в приміщеннях ємностей; поява (незвичний рух) стороннього великовагового транспорту; охорона огороджених територій або приміщень сторонніми особами.
Виходячи із вище наведеного, Закарпатська дільниця Філії МН «Дружба» ПАТ «Укртранснафта» просить посадові особи та громадян вживати заходи по недопущенню незаконних діянь – порушень охороних зон та втручання в магістральний нафтопровід «Броди – Держкордон» для запобігання виникнення аварійних ситуацій та негативного впливу на довкілля внаслідок розгерметизації відводів.
Надіємося на плідну співпрацю. При виявленні вказаних ознак протиправної дії просимо негайно повідомляти:
Закарпатську дільницю Філії МН «Дружба» за адресою: смт. Кольчино, вул. Б.Хмельницького, 11, тел. (03131) 3-68-16, 3-68-17, 3-68-18, 0673441341, 0673446496.
диспетчера Філії МН «Дружба» за телефоном (032) 2919769 (цілодобово).
Про узгодження робіт в охоронній зоні звертатись за адресою: смт. Кольчино, вул. Б.Хмельницького, 11, тел. (03131) 3-68-16, 3-68-17, 3-68-18.

Адміністрація Закарпатської дільниці
Філії «Магістральні нафтопроводи «Дружба»
ПАТ «Укртранснафта».