Новини

В районі буде ремонтуватись основна дорога

Автодорога державного значення Т-07-18 Нижні Ворота – Воловець – Міжгір’я потрапила  до переліку об’єктів, ремонт яких фінансуватиметься за кошти від перевиконання Закарпатською митницею ДФС планових надходжень (так званий «дорожній експеримент»).

За результатами проведеного тендеру через систему ProZorro поточний середній ремонт цієї автодороги буде здійснювати, ТОВ «Онур Конструкціон Інтернешнл» за 410,95 млн. грн.

До кінця 2018 року трасу Т 0718 відремонтують на ділянці км 0+000 – км 44+600 довжиною 44,6 км. Вартість ремонту становить у середньому 9,21 млн. грн. за кілометр.

Під час ремонту вказаної автодороги будуть проводитися підготовчі роботи і поперечний дренаж, будуть відремонтовані дорожній одяг, водопропускні труби, крайкові лотки, тротуари, заїзні кишені на зупинки, з’їзди і мости, влаштовані габіонові ящики, укріплені узбіччя, встановлені огородження і знаки, нанесена розмітка.

Підрядник дає гарантію на будівлі та споруди експлуатаційної та автотранспортної служб строком на 12 років, на земляне полотно – 10 років, на мости, основу дорожнього одягу і цементобетонне покриття – 8 років, на водопропускні труби і регуляційні споруди – 6 років, на огородження і розмітку полімерною стрічкою – 5 років, на асфальтобетонне покриття і розмітку пластиком – 3 роки, на знаки і напрямні стовпчики – 2 роки, на розмітку фарбою – півроку.

З питання ремонту цієї дороги 13 вересня 2017 року з виїздом на об’єкт  було проведено нараду за участю керівництва районної державної адміністрації, представників служби автомобільних доріг у Закарпатській області, представників підрядника – ТОВ «Онур Конструкціон Інтернешнл», Верхньоворітського сільського голови., Воловецького селищний голови директора ДП «Воловецьке лісове господарство» та представників інших зацікавлених служб. На нараді розглянуті основні проблемні питання які виникли при експлуатації дороги.

 

Flickr Album Gallery Powered By: WP Frank