Новини

В районі відбулася Всеукраїнська Декада зайнятості для демобілізованих учасників АТО та осіб з інвалідністю

З  1 по 10 грудня 2015 року в районі проводилася Всеукраїнська Декада зайнятості для демобілізованих учасників антитерористичної операції та осіб з інвалідністю.

В ході проведення декади на базі районного центру зайнятості 3.12.2015 року за участю представників органів влади та місцевого самоврядування, військкомату було проведено круглий стіл, на якому обговорено актуальні питання працевлаштування та професійної орієнтації демобілізованих учасників антитерористичної операції та осіб з інвалідністю. Також представниками управління соціального захисту населення райдержадміністрації та спеціалістами районного центру зайнятості постійно проводяться зустрічі з роботодавцями з метою працевлаштування демобілізованих учасників антитерористичної операції та осіб з інвалідністю.

З метою соціальної та професійної адаптації учасників бойових дій на сході України укладено угоду з Воловецьким ТСОУ для надання освітніх послуг демобілізованим, з метою оволодіння ними професією водія чи підвищення кваліфікації.

Регулярно здійснюються набір слухачів в Центри підготовки та професійної орієнтації Державної служби зайнятості для перепідготовки вказаної категорії громадян у відповідності обраних ліцензованих робітничих професій.

                                                                                                       Управління соціального

                                                                                                       захисту населення РДА