Новини

В с. Гукливий відбувся семінар-навчання на тему «Сільський туризм. З чого розпочати та як досягнути успіху»

25  травня 2016 року в с. Гукливий (готель «Наталія»)  відбувся семінар-навчання на тему «Сільський туризм. З чого розпочати та як досягнути успіху», організований департаментом економічного розвитку і торгівлі облдержадміністрації.

Участь в заході взяли власники приватних садиб та бажаючі займатися сільським туризмом в майбутньому.

Зі вступним словом до присутніх звернулися заступник голови райдержадміністрації Сличко І. В.,  провідний спеціаліст департаменту економічного розвитку і торгівлі облдержадміністрації Далекорей М. Ю.  та начальник відділу культури і туризму райдержадміністрації Хміль В.Ю., які наголосили на важливості такого заходу.

Тренер семінару Данканич Михало ознайомив присутніх з основними кроками, які потрібно зробити для започаткування діяльності у сфері сільського зеленого туризму та із законодавчим підґрунтям, яке регламентує його. Основний акцент робився на створення простих та оригінальних туристичних атракцій, які не потребують значних фінансових вкладень, але в той же час приваблюють туристів та допомагають втримати їх, як постійних клієнтів.

Своїм досвідом щодо розвитку сільського туризму поділилась гість семінару-власник садиби Генічеського району Херсонської області Чорнобривцева О. М.

У залі панувала дуже тепла атмосфера взаєморозуміння та поваги, що сприяло плідній дискусії між усіма учасниками заходу.

На завершення заходу всім учасникам було вручено сертифікати, які підтверджують участь у семінар-навчанні.

Flickr Album Gallery Powered By: Weblizar