Новини

Ветеранам вручили відзнаки Президента – медалі «70 років визволення України від фашистських загарбників»

9 травня по-особливому увійшло в наше життя і відзначається як свято Перемоги  у Другій світовій війні 1939-1945 рр. Цей день – день нашої великої гордості  і такої ж великої скорботи.

Минає 70 років великої перемоги. 1418 днів і ночей йшла виснажлива війна в боях за перемогу. Понад 300 юнаків і дівчат Воловеччини пройшли її дорогами. Багато з них не повернулися до рідних домівок. Вони полягли, звільняючи від ворога рідну землю, Польщу, Чехословаччину. 354 воїни Червоної Армії віддали своє життя за визволення нашого району. Їх імена викарбовані на плитах на військовому кладовищі в райцентрі.

Проходять десятиліття, змінюються цінності і пріоритети, але перемога у цій найжорстокішій війні не втрачає свого планетарного значення.

Кожен учасник Другої світової війни наближав цей радісний день – у діючій армії, в партизанських загонах, у тилу. Кожен, хто як міг.

Літа швидко гортають сторінки життя й ведуть у вічність, рідіють ряди ветеранів війни.

Днями, згідно Указу Президента України від 28.10.2014 р. № 829/2014,  в. о.  голови райдержадміністрації Таїсія Володимирівна Лехман разом із   головою  районної ради ветеранів війни та праці Оленою Юріївною Юрченко та начальником відділу з питань соціальнопобутового обслуговування інвалідів, ветеранів війни і праці й постраждалих внаслідок чорнобильської катастрофи  управління соцзахисту населення РДА Олександрою Василівною Гурін вручили відзнаки Президента України – медалі «70 років визволення України від фашистських загарбників»  нашим шановним ветеранам. Ними нагороджені Михайло Федорович Урдинець із Яблунова, Михайло Федорович Лопіт із Канори, який на даний час знаходиться на лікуванні, Михайло Іванович Грига з Лазів, Петро Максимович Заяць із Завадки.

Дякуємо за вашу самовідданість та мужність, за те, що 70 років Україна жила під мирним небом. Низький  уклін вам, доброго   здоров’я   та    довголіття.