Новини

Відбулась колегія відділу освіти райдержадміністрації

26 серпня 2020 року  у великій залі  райдержадміністрації проведено колегію  відділу освіти з  керівниками закладів загальної середньої освіти району.

З початком нового 2020/2021 навчального року привітав присутніх в.о. голови Воловецької районної ради Повідайчик В.І. і  повідомив про стан доходів та фінансування по бюджетних установах, які фінансуються з районного бюджету.

Про основні напрями розвитку освіти району у 2019/2020 навчальному році та завдання на 2020/2021 навчальний рік виступив в.о. начальника відділу освіти Селехман С.І.  та звернув увагу директорів на виконання постанови Головного державного санітарного лікаря України від 22.08.2020 № 50 «Про затвердження протиепідемічних заходів у закладах освіти на період карантину у зв’язку з поширенням корона вірусної хвороби (COVID-19)».

З питання «Якісна освіта – стандарт нового покоління, визначення змісту освіти у кожному закладі через освітні програми» виступила завідувачка РМК Соловій В.М.

У роботі  колегії взяли участь:  начальник  Воловецького районного відділу управління ДСНС України у Закарпатській області (Кікало В.В.), помічник лікаря-епідеміолога Воловецького районного відділу ГУ ДПСС у Закарпатській області (Мацовка В.Ю.),  заступник начальника Воловецького районного відділу ГУ ДПСС у Закарпатській області (Годованець В.В.).

В черговий раз було звернуто увагу керівників закладів загальної середньої освіти на неухильне забезпечення прозорості та інформаційної відкритості закладів освіти, відповідно до статті 30 Закону України «Про освіту».