Новини

Відбулась восьма сесія районної ради VІІ скликання

17 листопада 2016  року  відбулось засідання восьмої сесії районної ради VII скликання. Участь у роботі сесії взяли голова райдержадміністрації В. Є. Рогова, заступник голови районної державної адміністрації Сличко І. В., керівники структурних підрозділів районної державної адміністрації, керівники районних служб, представники громадськості. Вів сесію голова районної ради І. І. Лопіт.

До порядку денного сесії було винесено п’ять  питання. Першим питання порядку денного депутати заслухали звіт голови районної державної адміністрації Рогової В. Є. щодо здійснення повноважень, делегованих районною радою VIІ скликання.

Директор ДП “Воловецьке лісове господарство” Росол В. В. ознайомив присутніх зі станом та використанням лісових ресурсів, перспективами розвитку лісової галузі у Воловецькому районі.

Начальник фінансового управління районної державної адміністрації Продан М. М. доповіла про внесення змін до рішення районної ради від 31.12.2015 №39 «Про районний бюджет на 2016 рік (нова редакція)» (зі змінами від 04.02.2016, 29.03.2016, 30.06.2016, 29.07.2016)» та  про виконання районного бюджету за 9 місяців 2016 року.

На сесії також розглянуті питання про затвердження списку присяжних Воловецького районного суду, про затвердження розпоряджень районної ради, про внесення змін і доповнень до Програми зайнятості населення Воловецького району на період до 2017 року, про звільнення від батьківської плати за харчування учнів Нижньоворітської загальноосвітньої школи-інтернату І-ІІІ ступенів.

Усі питання порядку денного детально розглядалися на засіданнях постійних комісій районної ради, тому при розгляді питань порядку денного депутати голосували одностайно.

dscn3441

dscn3443