Новини

Відбулася позачергова одинадцята сесія районної ради VII скликання

23 березня 2017 року за участі голови районної державної адміністрації Рогової В. Є. відбулось засідання позачергової одинадцятої сесії районної ради сьомого скликання. Вів сесію голова районної ради Лопіт І. І.

В роботі позачергової сесії  взяли участь голова та заступник голови райдержадміністрації, начальники відділів та управління РДА, редактор районної газети “Голос Верховини”, сільські, селищні голови.

На позачерговому засіданні XI сесії районної ради було внесено важливі зміни до бюджету Воловецького району, зокрема: фінансування дошкільних навчальних закладів району та виділено кошти для співфінансування об”єктів ДФРР: «Капітальний ремонт автодороги Верхні Ворота – Лази» та «Капітальний ремонт  автодороги  місцевого значення Гукливий – ст. Бескид».

Голова районної ради довів до відома депутатів інформацію про створення  фракції ВО «Батьківщина»  та нагадав  про обов’язкове подання до 1 квітня 2017 року електронної декларації шляхом заповнення її за формою на офіційному веб – сайті Національного агентства з питань запобігання корупції.

DSCN4630