Новини

Відбулось засідання комісії з питань захисту прав дитини

16 листопада 2018 року відбулось засідання комісії з питань захисту прав дитини при районній державній адміністрації. Під час засідання комісії були розглянуті наступні питання:

  • Про подання служби у справах дітей Воловецької РДА  щодо надання дозволу на дарування житлового будинку та земельної ділянки, батьком сім’ї  С., своїй дочці, право на користування якими має неповнолітня дитина.
  • Про розгляд подання служби у справах дітей Воловецької РДА щодо надання дозволу на дарування житлового будинку та земельної ділянки, батьком сім’ї Д.,своїй дочці, право на користування якими має неповнолітня дитина.
  • Про розгляд подання служби у справах дітей Воловецької РДА щодо надання дозволу на поділ квартири та визначення часток між членами сім’ї Б., право на користування якою мають неповнолітні діти.
  • Про розгляд заяви  громадянина Б., про призначення його опікуном над дитиною.
  • Про розгляд заяви прийомних батьків  сім’ї Р. про припинення діяльності прийомної сім’ї.

Під час засідання члени комісії ознайомилися зі змінами внесеними до постанови Кабінету Міністрів України від 24.09.2008 р. № 866 “Питання діяльності органів опіки та піклування, пов’язаної із захистом прав дитини”, здійснили перегляд індивідуальних планів дітей-сиріт та  затвердили індивідуальні плани дітей, які опинилися у СЖО.

Вивчивши детально  питання та проаналізувавши подані матеріали комісією були прийняті рішення, які захищають права та інтереси дітей.