Новини

Відбулися урочистості з нагоди Дня місцевого самоврядування

6 грудня 2016 року напередодні професійного свята – Дня місцевого самоврядування у залі засідань районної ради відбулися урочистості, в яких взяли участь депутат обласної ради Гуледза Ю. Д., депутати районної, селищних та сільських рад, працівники сільських та селищних рад, райдержадміністрації та райради, громадськість. Учасників зібрання привітав голова районної ради Лопіт І. І., який наголосив, що день місцевого самоврядування – це свято тих, хто працює в органах місцевої влади, депутатів і усіх громадян, які вболівають за проблеми рідного краю, дбають за його розквіт і зростання. Крім того, Іван Ілліч привітав усіх причетних ще з одним важливим для нашої країни святом – 25 річницею збройних сил України.

З привітальним словом до представників місцевого самоврядування звернулися депутат обласної ради Гуледза Ю. Д., в. о. голови районної державної адміністрації Сличко І. В., голова асоціації селищних та сільських рад Воловецького району Закарпатської області, Тишівський сільський голова Зубенко І. Я.,військовий комісар районного військового комісаріату Комар В. І.

Грамоти та подяки обласної ради, районної ради та райдержадміністрації отримали посадові особи органів місцевого самоврядування району серед яких сільські голови, секретарі та бухгалтера сільських рад, депутати районної ради та сільських рад.

Грамотою районної ради, за сумлінну працю, високий професіоналізм та з нагоди 25-ї річниці збройних сил України нагороджено районного військового комісара Комара В. І.

Майстри художньої самодіяльності району подарували присутнім чудову концертну програму.

Flickr Album Gallery Powered By: Weblizar