Новини

Відбувся фестиваль «Цімбор-фест»

12 серпня 2017 року на Верецькому перевалі поблизу с. Верб’яж Воловецького району відбувся другий міжнародний фестиваль «Цімбор-фест». Участь у святковому заході взяли жителі навколишніх сіл, представники з багатьох районів області, делегації з сусідніх областей та гості з Угорщини, Словаччини та Польщі.

Урочисто відкриваючи свято, учасників фестивалю вітали керівники району, начальник управління культури облдержадміністрації Вікторія Фролова, представники делегацій із сусідніх країн та організатори заходу. Старт фестивалю ознаменував постріл зі старовинної гармати.

На Фестивалі звучали виступи фольклорних колективів і солістів, проводились цікаві ігри, конкурси, майстер- класи, розваги для дітей та дорослих. Гостей свята частували смачною їжею та проходжуючими напоями, адже жарко було як від погоди так і від запальних номерів на сцені та цікавих атракціонів. Серед інших колективів, які пригощали гостей фестивалю самобутністю, вирізнявся колектив “Cimborák Ungvár” (“Цімборак Унгвар”) із Ужгорода.

Родзинкою свята стали виступи відомих закарпатських гуртів – «Чаламада» та «Триставісім».

На закінчення свята відбулися фаєр-шоу та дискотека.

Flickr Album Gallery Powered By: WP Frank