Новини

Відбувся Публічний звіт голови районної державної адміністрації

28 лютого 2018 року відбулось засідання колегії районної державної адміністрації, під час якого голова райдержадміністрації Валентина Рогова представила публічний звіт про підсумки діяльності Воловецької районної державної адміністрації у 2017 році.

В заході взяли участь керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, установ та організацій району, представники органів місцевого самоврядування,  трудових колективів та профспілок району, ЗМІ, громадські організації та  громадськість.

У своєму виступі голова адміністрації проаналізувала роботу райдержадміністрації впродовж 2017 року в стратегічних напрямках, детально зупинившись на бюджетних питаннях, інвестиціях, реалізації проектів, соціальному захисті населення, виплаті заробітної плати працівникам бюджетних установ, здійснених заходах в сфері освіти, медицини, культури та спорту.

На завершення звіту, Валентина Євгенівна висловила слова вдячності всім, хто підтримував районну державну адміністрацію у забезпеченні стабільного розвитку району та покращення життя наших громадян.Після закінчення доповіді усі бажаючі мали можливість задати питання, на які отримали вичерпні відповіді.

В засіданні колегії також взяли участь представники громадськості Міжгірського району та федерації парапланеризму, які порушили питання щодо будівництва вітрової електростанції (ВЕС)  на Боржавському хребті та його впливу на розвиток парапланеризму.  Вони стурбовані тим, що «вітряки» будуть перешкоджати парапланеристам літати з Боржавського хребта і негативно вплинуть на розвиток туризму.

Обґрунтовану відповідь їм надав депутат Воловецької районної ради О. О. Соломко, яких  поінформував присутніх, що при проектуванні ВЕС буде враховано всі побажання федерації парапланеризму, висловлені на зустрічі у м. Львів. З наукової точки зору він розвіяв ті міфи, які сформувалися навколо цього будівництва.

Представники громадськості Воловеччини висловилися «за» будівництво ВЕС, оскільки вважають, що це позитивно вплине на розвиток селища Воловець та району загалом.

Свою думку з приводу будівництва ВЕС під час засідання колегії висловили також голова районної державної адміністрації Валентина Рогова, голова районної ради Іван Лопіт та Воловецький селищний голова Михайло Попелич.

За результатами дискусії зійшлися на тому, що всі крапки над «і» розставлять висновки експертиз, які вкажуть чи загрози природному середовищу Боржави не перевищать економічні вигоди для громади району.

З питань порядку денного розглянутих на колегії прийняті відповідні рішення.

Flickr Album Gallery Powered By: Weblizar