Новини

Відбувся Публічний звіт голови районної державної адміністрації

5 березня 2019 року відбулось засідання колегії районної державної адміністрації, під час якого голова райдержадміністрації Валентина Рогова представила публічний звіт про підсумки діяльності Воловецької районної державної адміністрації у 2018 році.

В заході взяли участь керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, установ та організацій району, селищні та сільські голови, представники  трудових колективів та профспілок району,  громадськість.

У своєму виступі голова адміністрації проаналізувала роботу райдержадміністрації впродовж 2018 року в стратегічних напрямках, детально зупинившись на бюджетних питаннях, інвестиціях, реалізації проектів, соціальному захисті населення, виплаті заробітної плати працівникам бюджетних установ, здійснених заходах в сфері освіти, медицини, культури та спорту.

На завершення звіту, Валентина Євгенівна висловила слова вдячності всім, хто підтримував районну державну адміністрацію у забезпеченні стабільного розвитку району та покращення життя наших громадян.Після закінчення доповіді усі бажаючі мали можливість задати питання, на які отримали вичерпні відповіді.

З усіх питань порядку денного розглянутих на колегії прийняті відповідні рішення.