Новини

Відбувся семінар-нарада з питань організації ведення військового обліку і бронювання військовозобов’язаних і призовників

14 червня 2017 року під керівництвом заступника голови районної державної адміністрації Сличка І. В. відбувся семінар-нарада з питань організації ведення військового обліку і бронювання військовозобов’язаних і призовників в органах державної влади, місцевого самоврядування та на підприємствах, установах і організаціях району.

В заході взяли участь відповідальні особи по веденню військового обліку сільських та селищних рад, ДП «Воловецький лісгосп», Воловецької центральної районної лікарні, Воловецького районного центру первинної медико-санітарної допомоги, ТзОВ «ПолімерТехніка», КП ВС «Водоканалсервіс» та ТзОВ «Закарпатлістранс», селищні та сільські голови.

З основними аспектами організації та ведення військового обліку і бронювання військовозобов’язаних і призовників, присутніх ознайомив комісар районного військового комісаріату Комар В. І. Особливу увагу комісар звернув на відповідальності, яка передбачена за порушення норм законодавства у даній сфері та закликав присутніх до якісного виконання покладених на них обов’язків.

Під час семінару розглянуто ряд важливих питань з ведення військового обліку та бронювання військовозобов’язаних працівників на території сільських, селищних рад, підприємствах, установах та організаціях району. Також на семінарі-нараді обговорили питання  щодо навчальних зборів з військовозобовязаними, які проводитимуться з 29 червня по 8 липня 2017 року та  проблеми, які виникають під час оповіщення військовозобов’язаних та призовників. По закінченню навчання відповідальним особам з ведення військового обліку  було надано відповідну інформаційну базу задля якісного виконання обов’язків.

Flickr Album Gallery Powered By: WP Frank