Новини

Відбувся семінар з питань державної регуляторної політики

9 серпня 2017 року під керівництвом  в. о. голови районної державної адміністрації відбувся семінар на тему «Регуляторна політика в органах місцевого самоврядування та органах виконавчої влади. Оновлена методика обрахунку витрат М-тест».

Семінар проведено завідувачем сектору державної регуляторної служби в Закарпатській області Ганусич Н. М. та головним спеціалістом сектору Сташенко Н. В., за сприяння  департаменту економічного розвитку і торгівлі Закарпатської ОДА.

В заході взяли участь начальник відділу підприємництва департаменту економічного розвитку і торгівлі Закарпатської ОДА Лазоренко І. Р., секретарі селищних та сільських рад, спеціалісти райдержадміністрації та райради.

Завідувач сектору державної регуляторної служби в Закарпатській області ознайомила присутніх з основними  положеннями Закону України «Про засади державної регулярної політики у сфері господарської діяльності», принципами регуляторної політики, визначеннями та ознаками регуляторних актів, основними процедурами та чітким алгоритмом здійснення регуляторної діяльності органами виконавчої влади та місцевого самоврядування, проведенням аналізу регуляторного впливу та відстеження результативності регуляторних актів.

Всі учасники семінару отримали методичні рекомендації та роздатковий матеріал з цього питання, а також мали нагоду отримати кваліфіковані відповіді на запитання.