Воловецька районна державна адміністрація

Останні новини:

Відділ ведення Державного реєстру виборців

Безимени-1

Основні завдання відділу:

-ведення персоніфікованого обліку виборців;

-складання  списків виборців для проведення виборів Президента України, народних депутатів України, місцевих рад, сільських, селищних голів, всеукраїнських та місцевих референдумів.


Структура відділу

Положення про відділ

Нормативно-законодавча база

Зразок заяв до Державного реєстру виборців


Тимчасова зміна місця голосування


Шановні мешканці району,  перевірте відомості про себе у Державному реєстрі виборців


08.02.2018 року відділ ведення Державного реєстру виборців провів семінар-навчання з органами реєстрації сільських та селищних рад. Актуальним є питання своєчасного подання відомостей, їх якість (правильність заповнення), повнота (наявність порожніх відомостей), адже саме ці чинники впливають на стан програмного забезпечення та своєчасного завантаження відомостей до бази даних реєстру, якісного та правильного внесення даних про виборців до бази даних реєстру.

Одним з важливих завдань, яке обговорювалось на семінарі є подання відомостей про громадян України, яким виповниться 18 років і які зареєстровані на території району для внесення їх даних до Державного реєстру виборців.

Лише спільна взаємодія та оперативна, достовірна, належно оформлена і подана до відділу ведення Державного реєстру виборців суб’єктами подання відомостей про виборців, створює можливість працівникам відділу своєчасно опрацювати дані, та внести необхідні зміни до електронної бази даних Державного реєстру виборців.  

Перейти до вмісту