Новини

Відпочивши, діти з Луганщини задоволеними поїдуть додому

На Воловеччині у рамках реалізації соціально-культурного проекту „Схід і Захід – разом!” відпочивають 30 учнів загальноосвітніх навчальних закладів Станично-Луганського району Луганської області. Весь період їх відпочинку та оздоровлення у Воловецькій філії ЗОЕКЦ „Арніка” перебував у центрі уваги голови обласної державної адміністрації Г. Г. Москаля та керівників Воловецького району, які намагалися забезпечити цікаве дозвілля школярів, їх калорійне харчування та побутові зручності.

Напередодні Старого нового року голова районної державної адміністрації В. Є. Рогова, голова районної ради І. І. Лопіт, заступник голови районної ради В. І. Повідайчик та Нижньоворітський сільський голова М. М. Рябінчак побували у дітей, щоб поспілкуватися з ними, дізнатися про їх враження від перебування у нашому краї. Школярі навперебій задоволено розповідали про щирих і щедрих людей, які проживають в районі, їхніх ровесників – хлопчиків і дівчаток, з якими вони познайомилися. Не було меж позитивним враженням від екскурсій „Пізнаймо Воловеччину”, відвідання Божого храму Петра і Павла у Нижніх Воротах, бункера „Лінії Арпада”. Вони задоволені екскурсіями до музеїв Колочави, реабілітаційного центру для бурих ведмедів, Мукачівського історичного музею „Замок Паланок”, замка Сент Міклош у Чинадієві та санаторія „Карпати”.

Поспілкувавшись із школярами, голова райдержадміністрації В. Є. Рогова розповіла про туристичні принади нашого гірського району, його лісові дари, збирання чорниці, яка росте на полонинах, цілюще, настояне на хвої повітря, дзюркітливі гірські потічки, де водиться форель. Все це можна побачити влітку. Тому керівник району запросила дітей приїхати до нас в цю пору року. Валентина Євгенівна щиро привітала дітей та педагогів, які їх супроводжують у поїздці, із Старим новим роком, побажала їм миру, міцного здоров’я та гараздів.

Голова районної ради І. І. Лопіт висловив думку про необхідність налагодження дружніх зв’язків з керівництвом Станично-Луганського району, продовження відпочинку та оздоровлення дітей із Луганської області в нашому краї. Адже Воловецька філія „Арніка” одночасно може прийняти до 70 дітей, при чому не тільки під час канікул. Школярі можуть тут відпочивати і оздоровлюватися цілорічно.

І. І. Лопіт привітав дітей із Луганщини із Старим новим роком, висловив надію на наступну зустріч влітку.

Нижньоворітський сільський голова М. М. Рябінчак, вітаючи гостей, зичив їм змістовно провести зимові свята на Воловеччині та щасливо повертатися у рідні домівки.

З нагоди свята Старого нового року керівники району вручили юним луганчанам солодкі подарунки.

Й. Бігарій