Новини

Вітаємо переможців обласного етапу Всеукраїнського конкурсу дитячого читання “Книгоманія-2016”

У Закарпатській обласній бібліотеці для дітей та юнацтва 21 квітня зібралися лідери дитячого читання, найактивніші, найерудованіші діти області – переможці міських та районних конкурсів, організатори дитячого читання, працівники дитячих бібліотек районів та міст області. Воловеччину представляли: учениця 6 класу Жденієвської ЗОШ І-ІІІ ст. Тербан Євгенія та Приймич Любов – учениця 7 класу Гукливської ЗОШ І-ІІ ст.

Почесний гість, відомий письменник, журналіст, драматург, член Національної спілки письменників України Олександр Гаврош привітав юних книгоманів області зі святом книги й побажав перемоги. Також, презентував учасникам конкурсу свою нову книгу “Легенди Срібної Русі”, яка побачила світ нещодавно у видавництві Олександри Гаркуші.

Оцінювало конкурсантів поважне журі: голова – Василь Густі, очільник крайової організації Національної спілки письменників України, відомий прозаїк, поет, перекладач; члени журі: Оксана Дурунда – головний спеціаліст управління культури облдержадміністрації, Борис Кушнір – головний редактор Всеукраїнського державного багатопрофільного видавництва “Карпати”, заслужений працівник культури України; Наталія Ребрик – проректор Закарпатського художнього інституту, доцент, кандидат філологічних наук, Нателла Терещенко – завідувач відділу обслуговування учнів 5-9 класів обласної дитячої бібліотеки.

Оскільки це вже переможці районних та міських етапів, кожна дитина отримала подарунок і диплом за активну участь у конкурсі “Книгоманія”, які вручили головний спеціаліст управління культури Оксана Дурунда та директор бібліотеки Валентина Чіка.

Голова журі Василь Густі відмітив здібності й обдарування кожного з конкурсантів та оголосив рішення журі. Дуже було радісно та приємно, що “Найкращим читачем України-2016” у Закарпатській області серед учнів 6-х класів стала саме представник Воловеччини – Євгенія Тербан з с. Підполоззя, а 7 клас представлятиме учасниця з Іршавського району Вікторія Тинта.

Саме любов до книги та читання, яку привили з раннього дитинства батьки, вчителі, бібліотекарі і привело нашу Євгенію до заслуженої та справедливої перемоги.

Обидві переможниці вже 12 травня представлять Закарпаття на Фестивалі дитячого читання “Книгоманія” у Львові, де матимуть можливість подискутувати про улюблені книжки, зустрітись із відомими авторами, познайомитися з історією та культурою міста Лева, дізнатися більше про сучасну українську літературу.

Ми, як бібліотекарі, задоволені тим, що саме завдяки такого роду конкурсам у дітей виробляються навички самостійної роботи з книгою, підвищується якість і ефективність процесу читання. І разом з цим популяризується найкращі надбань української і світової класичної й сучасної літератури та творів закарпатських письменників.

Созанська Г.М.,

зав. Воловецькою районною

бібліотекою для дітей

Flickr Album Gallery Powered By: Weblizar