Новини

Воловеччина взяла участь в 16-й Міжнародній туристичній виставці- ярмарку «Тур’євроцентр – Закарпаття 2017»

22-23 вересня в приміщенні Ужгородського культурно-історичного центру «Совине гніздо» відбулася Міжнародна туристична виставка «Тур’євроцентр – Закарпаття 2017».На виставці були представленні всі райони нашої області, а також гості з України та Європи.

Серед учасників – представники різних туристичних, санаторних, готельних та музейних комплексів. Зібралися тут умільці з багатьох областей України, а також Угорщини, Словаччини, Румунії, Чехії.

Туристична виставка-ярмарок – це бізнес-майданчик, де обговорюються важливі питання про розвиток туристичної галузі, пропонуються рішення та демонструються приклади із практики сьогодення , які найкраще впливатимуть на розвиток туристичної галузі в майбутньому.

Наш район також взяв участь у даному заході, де достойно представив туристичний потенціал краю, його самобутню культуру.

Велику популярність має «Бункер Лінії Арпада», про який відомо не лише на території області, а й далеко за її межами. Низка готельних комплексів, які  розташовані на території Воловецького району, пропонує безліч найрізноманітніших послуг, які задовольнять смаки і забаганки будь-якого туриста. Любителі сімейного відпочинку  можуть скористатися послугами великої кількості агросадиб. Природні і людські ресурси дають можливість зробити Воловеччину туристичною Меккою

Хто хоч раз побував на Верховині, залишить тут частку свого серця, кожному зробиться пропозиція від якої буде важко відмовитися, кожен залишиться задоволеним.

Воловеччина чекає на Вас.