Воловецька районна державна адміністрація

Останні новини:

Воловецька філія Закарпатського ОЦЗВоловецька філія Закарпатського обласного центру зайнятості


Адреса центру зайнятості:

89100 Закарпатська обл., смт Воловець, вул. Пушкіна, 12

Контактні телефони центру зайнятості:

Для населення: (0236) 2-21-96

Для роботодавців: (0236) 2-42-31

Директор т/ф. (0236) 2-22-01

Графік роботи центру зайнятості:

Понеділок-Четвер з 8.00 до 17.00 год.,

П’ятниця з 8.00 до 16.00 год.,

Субота, Неділя – вихідні дні.

Електронна адреса центру зайнятості:

administrator@voliv.uz.dcz.gov.ua

Ми у соціальних мережах:


Презентація професії «робітник на лісокультурних роботах»

Щорічно на квітень – травень припадають сезонні роботи у Воловецькому районі – це посадка лісових культур. Воловецька районна філія Закарпатського обласного центру зайнятості разом із ДП «Воловецьке лісове господарство» організували для учнівської молоді презентацію професії “Робітник на лісокультурних (лісогосподарських) роботах”.
Лісівники ознайомили учнів з даною професією та наголосили, що є основним результатом роботи робітників на лісокультурних роботах є відновлення лісових масивів та збереження екології нашого краю.
Школярі мали можливість спробувати себе в даній професії.


Презентація професії «перукар»

23 квітня 2019 року для учнів 11-го класу Воловецького ЗЗСО І-ІІІ ступенів Воловецькою районною філією Закарпатського ОЦЗ було організовано презентацію професії «перукар», яку проводила приватний підприємець Ірина Василівна Фулитка.
Ірина Василівна розповіла присутнім, що професія перукаря не менш
складна і відповідальна, ніж професії інженера чи бухгалтера. Адже перукар повинен відмінно знати не тільки теорію своєї роботи, але і бути чудовим практиком, окрім того психологом, мати широкий кругозір, бути інтелектуально розвиненим. Робота перукаря передбачає надання послуг по створенню зачіски, укладання волосся, стрижки, завивки та проведення інших процедур. Успішний підприємець також поділилася досвідом як знайти справу до душі, не боятися розпочати бізнес та досягти успіху. А ще – які козирі мають в роботі саме жінки-підприємці.
Наприкінці заходу був проведений майстер-клас, де учні змогли ознайомитися з поетапними елементами жіночої стрижки та отримати відповіді на поставлені запитання.


Робоча зустріч з роботодавцем

Сприяння та прискорення працевлаштування, зростання зайнятості населення, зменшення безробіття, збереження трудового потенціалу – одне з пріоритетних завдань державної служби зайнятості. Адже саме робота є тим чинником, від якого залежить стабільність, як кожної людини, так і всієї держави.
Одним із заходів сприяння працевлаштуванню населення є  проведення робочих зустрічей із роботодавцями. Такий виїзний захід був проведений 16 квітня 2019р. у роботодавця Мох Наталії Богданівни (BistroCafe) за участю директора Воловецької районної філії І.І.Ряшка разом з представником Закарпатського обласного центру зайнятості – Таранчук А.В., провідним фахівцем відділу надання соціальних послуг Воловецької районної філії Ківкович Г.Я., провідним юрисконсульти Воловецької районної філії Козак М.В.
Метою зустрічі було налагодження партнерських стосунків, тісної співпраці та допомога в укомплектуванні оперативних вакансій, адже саме завдяки цьому можна досягти успіху у вирішенні основних завдань служби зайнятості.
Під час розмови ознайомлено з переліком послуг для роботодавців, поінформовано про стан, основні тенденції та процеси на ринку праці, також основну увагу приділили обговоренню питань, які виникають при укомплектуванні штату працівників.
На сьогодні роботодавець запрошує на роботу касира та прибиральника виробничих приміщень.

Провідний фахівець ВНСП Г.Я.Ківкович


Виїзна акція служби зайнятості на території В.Ворітської та Лазівської сільської ради

17.04.2019 р. фахівцями Воловецької філії Закарпатського обласного центру зайнятості проведено виїзну акцію на території В.Ворітської та Лазівської сільських рад.
В заході прийняли участь голова В.Ворітської сільської ради Грига І.І., голова Лазівської сільської ради Мадяр В.М. та жителі сіл.
Директор Воловецької філії Закарпатського ОЦЗ ознайомив присутніх із ринком праці району та послугами які надає служба зайнятості. Учасники заходу обговорили питання організації громадських робіт та інших робіт тимчасового характеру.

Провідний фахівець ВНСП   Г.Я.Ківкович


Презентація роботодавця Головного управління Національної поліції у Закарпатській області

18 квітня 2019 року у залі засідань Воловецької районної філії Закарпатського обласного центру зайнятості відбулася презентація роботодавця Національної поліції у Закарпатській області.
Презентувала роботодавця представник правоохоронних органів практичний психолог Надія Михайлівна Флюз, яка розповіла учасникам про вимоги до кандидатів на службу в поліцію, необхідні якості та навички, ознайомила з характером та умовами праці, граничним віком зарахування на службу, розміром заробітної плати, можливістю отримання безвідсоткових кредитів на житло, здобуттям освіти у навчальних закладах України, детально розповіла про роботу практичного психолога у відділенні. Всім зацікавленим особам було надано вичерпні відповіді на запитання, зокрема: Наталії Федорівні Цепецауер щодо страхування, Юрію Павловичу Ряшку про відсутність вікових обмежень до зарахування на службу і врахування військових звань і освіти при вступі на службу, Юлії Олегівні Ісмаіл про проходження тестування і медичного огляду.
В заході взяли участь 14 осіб.

Провідний фахівець ВНСП О.С.Кочан


ДП «Воловецьке лісове господарство» співпрацює з Воловецькою районною філією обласного центру зайнятості

Лісове господарство – важлива складова економіки Воловецького району, тому районна філія Закарпатського обласного центру зайнятості значну увагу приділяє співпраці з роботодавцями – лісівниками щодо забезпечення галузі кваліфікованими працівниками.
Провідна у Воловецькому районі лісова галузь – чи не єдина можливість для його мешканців мати роботу і стабільну зарплату. Саме тут час від часу з’являються вакантні робочі місця та є перспектива зайнятості жителів району.

ДП «Воловецьке лісове господарство» тісно співпрацює з Воловецькою районною філією Закарпатського обласного центру зайнятості. Підприємство щороку бере  сезонних працівників на лісокультурні роботи з числа безробітних та шукачів роботи, які перебувають у районній філії в пошуках роботи. Також проводиться стажування майбутніх  робітників з числа безробітних, де вони отримують ґрунтовні знання, які допоможуть адаптуватись на робочому місці.  Так, цьогоріч уже розпочато роботу по організації стажування робітників на лісокультурних роботах з подальшим їх працевлаштуванням.

Через  участь у семінарах, засіданнях круглих столів, Ярмарках кар’єри, професіографічних екскурсіях Воловецька філія разом із лісгоспом активно проводить профорієнтаційну роботу, спрямовану на підвищення престижу лісівничих робітничих професій.


Воловецька районна філія Закарпатського ОЦЗ

Реалізуючи програму Державної служби зайнятості щодо професійної орієнтації на 2017-2020 роки в Воловецькій районній філії Закарпатського ОЦЗ впроваджуються оновлені форми і методи профорієнтаційної роботи з учнівською молоддю. Започаткування клубної форми роботи для профорієнтації школярів розпочалося з відкриття Клубу «Крок вперед» для учнів 8-11 класів Нижньоворітського ліцею.

 «Крок вперед» – це профорієнтаційний проект для школярів, який включає в себе лекції, зустрічі з успішними підприємцями району, тренінги та екскурсії.

Основним завданням клубу є надання інформації учням про потреби в кадрах ринку праці району, надання колективних та індивідуальних консультацій з питань вибору професій, підготовка учнів до вибору професії з урахуванням їх індивідуальних особливостей. На засіданнях клубу школярі мають можливість зустрітися з успішними роботодавцями району, поспілкуватися з психологом та іншими соціальними партнерами. Також учасники клубу мають можливість отримати коди для проходження онлайн-тестування ( Моя професія. Консультаційна мережа ). Про дане тестування діти мали змогу почути і розпочати його 26.02.19р.на засіданні клубу.

Побажаємо членам клубу успіхів у навчанні та сподіваємось, що наші зустрічі принесуть їм не тільки задоволення від цікавого спілкування, а й нададуть реальну допомогу у виборі свого професійного майбутнього


Презентація роботодавця МОХ НАТАЛІЯ БОГДАНІВНА та професій «офіціант», «бармен», «мийник посуду»

Одним із найважливіших пріоритетів у діяльності служби зайнятості є побудова тісної взаємодії з роботодавцями. Презентація роботодавця є одним з найефективніших способів у підборі підходящої роботи безробітним, а роботодавцю – необхідних працівників.

20 березня 2019 року у Воловецькій районній філії Закарпатського обласного центру зайнятості відбулася презентація роботодавця Мох Наталії Богданівни – кафе «Крапка». Метою заходу було сприяння укомплектуванню вільних робочих місць, підтримання співпраці з роботодавцем та підвищення іміджу служби зайнятості.

Керівник підприємства Мох Наталія Богданівна розповіла присутнім  історію створення підприємства; повідомила, що підприємство має вільні робочі місця за професіями «офіціант», «бармен», «мийник посуду»; розповіла про особливості роботи, режим роботи, умови працевлаштування та можливості навчання, стан виплати заробітної плати.

Спілкуючись із фахівцями центру зайнятості, роботодавець виявив задоволеність результатами заходу та виявив бажання і в подальшому користуватися послугами центру зайнятості.

Під час заходу відбулася співбесіда з претендентами, які виявили бажання працювати. Наразі розглядається питання їх  працевлаштування.

 Провідний фахівець ВНСП

Г.Я.Ківкович


Семінар з роботодавцями на тему:«Легалізація трудових відносин та забезпечення прав громадян на ринку праці, в тому числі за рахунок осіб з особливими потребами».

18.03.2018 року у Воловецькій районній філії Закарпатського обласного центру зайнятості відбувся семінар для роботодавців на тему: «Легалізація трудових відносин та забезпечення прав громадян на ринку праці, в тому числі за рахунок осіб з особливими потребами».
Мета зустрічі –проведення комплексних заходів, спрямованих на детінізацію ринку праці та вдосконалення контролю за оформленням трудових відносин, інформування роботодавців щодо змін в законодавстві про працю та зайнятість населення. У заході взяли участь роботодавці, представники роботодавців району та представники Державної виконавчої служби.
Відкрив захід директор Воловецької районної філії Закарпатського обласного центру зайнятості Іван Ряшко. Він проінформував присутніх про ситуацію на ринку праці району, окреслив шляхи співпраці служби зайнятості з роботодавцями у вирішенні соціально-економічних питань та наголосив про переваги офіційного працевлаштування. Розповів про новітні електронні сервіси для роботодавців: електронний кабінет роботодавця, відео резюме безробітних, відео вакансії, презентації роботодавців, та інші послуги служби зайнятості. Особливу увагу приділено працевлаштуванні осіб з особливими потребами.
Іван Ряшко наголосив, що заробітну плату в «конвертах» без перебільшення можна назвати однією з найбільших на сьогодні перепон в економічному та соціальному розвитку держави. Ні для кого не секрет, що частина заробітку на фірмах і підприємствах виплачується нелегально. Одним із кроків вирішення питання легалізації трудових відносин і заробітної плати є здійснення комплексних перевірок дотримання законодавства про працю.
Начальник Воловецького РВ ДВС ГТУЮ у Закарпатській області Михайло Михайлович Палей, наголосив про те, що в січні 2018року було підписано меморандум про співробітництво між Міністерством юстиції України і Державною службою зайнятості та Державною службою України з питань праці.Також наголосив про особливу увагу офіційного працевлаштування на підприємствах боржників, та боржників безробітних на вільні робочі місця.
Питання від учасників заходу спонукали до активної дискусії, в ході якої  учасники заходу обмінювались своїм досвідом роботи.
У підсумку учасники семінару дійшли згоди, що проведення таких заходів є корисним та необхідним  для попередження порушень  у сфері законодавства про працю та зайнятість населення і є потреба в регулярному проведенні подібних заходів.

Провідний фахівець ВНСП

Г.Я.Ківкович


РОБОЧА ЗУСТРІЧ

У Воловецькій районній філії Закарпатського обласного центру зайнятості відбулася робоча зустріч заступника директора – начальника відділу надання соціальних послуг Марії Годзінець з представниками Головного управління Національної поліції у Закарпатській області Габорець Олександром Михайловичем інспектором відділу комплектування управління кадрового забезпечення та Колісник Віолеттою Григорівною головним спеціалістом сектору психологічного забезпечення управління кадрового забезпечення.
Мета зустрічі налагодження тісної співпраці фахівців філії з роботодавцем в частині укомплектування вільних робочих місць Національної поліції у Закарпатській області. Досягнуто домовленості
про проведення спільних інформаційно-консультаційних заходів про
послуги служби зайнятості та умови вступу на службу до національної поліції.


Професіографічна екскурсія в ТОВ «Полімер-Техніка»


Одним із важливих доступних та цікавих  джерел інформації  про професії є професіографічна екскурсія. З метою ознайомлення учнів із
загальною характеристикою професії монтажник, санітарно – гігієнічними умовами та безпекою праці, вимогами професії до працівника, заробітком та перспективою зайнятості 13 березня 2019 року фахівці Воловецької районної філії Закарпатського ОЦЗ для учнів 9-го класу Гукливської ЗОШ І-ІІ ступенів провели екскурсію на ринкоутворюючий завод району «Полімер-Техніка».
На початку заходу заступник директора Марія Годзінець розповіла учням про стан ринку праці та перспективну потребу в кадрах, а провідний фахівець Надія Соловйова поінформувала школярів про необхідність свідомо підходити до вибору майбутньої професії, враховувати не тільки бажання, але і її потрібність на ринку праці. Про історію створення та розвиток підприємства учням розповіла Руслана Дідренцел – начальник відділу кадрів, а екскурсію по виробничих приміщеннях провела начальник виробництва Парасковія Ковач. В ході екскурсії в учнів виникало багато запитань, на які вони отримували змістовні відповіді. Даний захід дав можливість розширити кругозір школярів про світ професій  та отримати більше інформації саме про актуальні робітничі професії  на ринку праці нашого району.


Презентація роботодавця Головного управління Національної поліції у Закарпатській області

Цими днями у залі засідань Воловецької районної філії Закарпатського обласного центру зайнятості відбулася презентація роботодавця Головного управління Національної поліції у Закарпатській області.
Презентував роботодавця представник правоохоронних органів у Воловецькому районі Віталій Станіславович Косач, який розповів всім
присутнім про вимоги до кандидатів на службу в поліцію, необхідні якості та навички, ознайомив з характером та умовами праці, граничним віком зарахування на службу, розміром заробітної плати. Всім зацікавленим особам було надано вичерпну відповідь на запитання.
В заході взяли участь 15 осіб.

Перейти до вмісту