Воловецька районна державна адміністрація

Останні новини:

Воловецька філія Закарпатського ОЦЗ

Воловецька філія Закарпатського обласного центру зайнятості


Адреса центру зайнятості:

89100 Закарпатська обл., смт Воловець, вул. Пушкіна, 12

Контактні телефони центру зайнятості:

Для населення: (0236) 2-21-96

Для роботодавців: (0236) 2-42-31

Директор т/ф. (0236) 2-22-01

Графік роботи центру зайнятості:

Понеділок-Четвер з 8.00 до 17.00 год.,

П’ятниця з 8.00 до 16.00 год.,

Субота, Неділя – вихідні дні.

Електронна адреса центру зайнятості:

administrator@voliv.uz.dcz.gov.ua

Ми у соціальних мережах:


Масове вивільнення працівників ТОВ “Полімер Техніка” на контролі та супроводі

Міні-ярмарок вакансій ТОВ «ШВЕЙНИК – ГРУП» за професією «швачка»

24.01.2020 року на замовлення роботодавця ТОВ «ШВЕЙНИК – ГРУП», Воловецька  районна філія Закарпатського ОЦЗ організувала та провела міні – ярмарок вакансій. Роботодавцем було запропоновано вакансію швачки.

Захід відкрив директор  філії І.Ряшко, який розповів про стан ринку праці в Воловецькому районі, про послуги, які надає служба зайнятості шукачам роботи, представив запрошену на захід представника роботодавця – Бабелюк Ірину Пилипівну, яка ознайомила учасників заходу з графіком роботи, умовами оплати праці, основними завданнями та обов‘язками, розповіла про місце роботи, можливості навчання та стажування на робочому місці та відповіла на питання учасників міні – ярмарки.

Захід відвідали 7 безробітних осіб, які перебувають на обліку в районній філії  та шукають роботу.

Представник роботодавця Бабелюк Ірина Пилипівна  висловила подяку за організацію та проведення заходу.


Засідання клубу для безробітних жінок

З метою сформувати знання про імідж ділової жінки та його роль у налагодженні оптимальної взаємодії з діловими партнерами, сформувати уявлення про ефективні засоби формування власного ділового іміджу фахівцями Воловецької районної філії Закарпатського ОЦЗ 13 грудня 2019 року було проведено засідання клубу з безробітними жінками на тему: Формування іміджу ділової жінки. Рано чи пізно про імідж замислюються абсолютно всі.
Наприклад, готуючись до співбесіди із приводу вакантної посади у престижній фірмі, ми не тільки приводимо в належний стан власні думки й упорядковуємо професійні надбання попередніх років, а й підбираємо гардероб, робимо зачіску, відпрацьовуємо міміку та жести — одним словом, створюємо образ ділової людини, яку самі хотіли б бачити перед собою, якщо опинились би на місці роботодавця. Вислів про те, що зустрічають по одежі, а проводжають по розуму, не просто так узвичаївся. Говорячи про образ загалом, вираз «по одежі» було б доцільно розширити до сумарного «одежа + аксесуари + запах + рухи +
манери + вміння спілкуватись» та додати до цього ще безліч нюансів, які мимоволі залишаються у свідомості людей після спілкування з вами.
На заході учасниці навчилися вірити у свої сили та бути впевненими у собі, щоб обов’язково досягти успіху!


Семінар на тему «Реалізація та захист прав людини»

У зв’язку з проведенням Всеукраїнського тижня права 11.12.2019р. у приміщенні Воловецької районної філії Закарпатського ОЦЗ було проведено семінар з безробітними на тему «Реалізація та захист прав
людини». Розпочав захід директор філії Іван Ряшко, який розповів про стан ринку праці у Воловецькому районі та ознайомив з актуальними вакансіями. Продовжила, юрисконсульт філії Марія Козак, яка акцентувала увагу безробітних щодо прав та обов’язків громадян, які закріплені розділом 2 Конституції України, а також гарантіями держави щодо захисту прав громадян на працю та реалізацію їх прав на соціальний захист від безробіття.
Наступним виступив керівник Воловецького РВ ДВС ГТУЮ у Закарпатській області Михайло Палей, який роз’яснив присутнім про
завдання ДВС, а також про обов’язки державних виконавців та законодавство, яким вони керуються у своїй діяльності.
У даному заході брала також участь представник Воловецького бюро правової допомоги Мукачівського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги – Наталія Мадяр, яка у рамках правопросвітницького проекту «Я маю право» детально доповіла про права українців та надала рекомендації щодо способів їх активного захисту. Крім цього визначила найпоширеніші питання звернення громадян району, доповіла про послуги, які надає бюро клієнтам безоплатно з підготовкоювідповідних документів правового характеру.
Безробітні активно долучились до обговорення не лише теми заходу, а й інших важливих для них питань. Найбільше запитань було адресовано до керівника Воловецького РВ ДВС ГТУЮ у Закарпатській області Михайла Палея зокрема, щодо поділу майна подружжя, про порядок та строки стягнення аліментів, про умови конфіскування майна органами ДВС та механізм продажу такого майна, а також про можливість виїзду за кордон осіб, що мають майнові зобов’язання за рішенням суду. Також пролунали запитання до представника Воловецького бюро правової допомоги щодо представництва громадян у судах працівниками бюро, а також про можливість відвідування осіб, зокрема одиноких, похилого віку, з обмеженими фізичними можливостями за місцем їх перебування з метою надання зазначеним особам безоплатної правової допомоги. Крім цього на прохання безробітних юрисконсультом філії було надано детальне роз’яснення щодо поважних та не поважних причин у разі невідвідування безробітним центру зайнятості у призначений день провідним фахівцем з питань зайнятості – кар’єрним радником із застосуванням відповідних санкцій, а також про призначення та тривалість виплати допомоги по безробіттю згідно законодавства.


З метою сприяння формування уявлення про життєві і особисті професійні плани школярів; об’єктивного самоаналізу рівня розвитку своїх професійно- важливих якостей 12 грудня 2019 року фахівці Воловецької районної філії Закарпатського ОЦЗ спільно з представниками Свалявського професійного будівельного ліцею провели профорієнтаційний урок-семінар з елементами тренінгу  на тему: “Ким бути, яку професію обрати?” для учнів 8-9 класів Скотарського ЗЗСО І-ІІ ступенів. Для визначення інтересів та професійних вподобань з учнями проведено інтерактивну вправу “Мої вподобання”.

Викладач ліцею Сергій Юрійович Липчак розповів школярам про історію навчального закладу, виховну роботу. Зокрема, зупинився на професіях, які можна здобути в ліцеї: маляр, штукатур, електромонтажник з освітлення та освітлювальних мереж, електромонтажник силових мереж та електроустаткування, оператор комп`ютерного набору, обліковець (реєстрація бухгалтерських даних), оператор швацького устаткування, швачка, електрогазозварник, столяр будівельний, тесляр, столяр. Учні мали можливість переглянути відеоролик про ліцей, презентацію професій, які готує навчальний заклад, подивитись виступи учнівських колективів.

Захід пройшов у формі діалогу. Учні та педагоги подякували організаторам заходу за проведення такої змістовної організаційно-роз’яснювальної роботи для школярів.


Колишня безробітна  Віра Бадила стала підприємцем завдяки службі зайнятості, тим самим втіливши давню мрію в реальне життя.

          Свого часу пошук роботи привів Віру Бадилу до Воловецького районного центру зайнятості,  де вона дізналася про можливість відкрити власну справу, отримавши виплату допомоги по безробіттю одноразово. Як фаховий фінансист – економіст вона добре все обміркувала, підрахувала і зважилася ризикнути. Робити вирішила те, про що завжди мріяла, працювати  продавцем у сфері торгівлі.

          Безробітна Віра Бадила після відвідування відповідних семінарів, розробки та захисту  бізнес – плану,  зрозуміла, що її давня ідея щодо започаткування власної справи втілюється в життя.

          Отримавши виплату допомоги по безробіттю для організації підприємницької діяльності, жінка витратила кошти на придбання товару, орендувала приміщення та відкрила власний магазин «Все для тебе» в селі Нижні Ворота, що на Воловеччині.

         У її магазині можна  придбати та замовити різні матеріали необхідні для ремонту квартир, будинків та отримати широкий спектр послуг. Привітна господиня пропонує своїм клієнтам  великий вибір матеріалів, а також допомагає відвідувачам розібратися в різномаїтті товарів.

        Сьогодні Віра веде успішний бізнес та має трьох найманих працівників,  двоє з яких – колишні безробітні.

         Віра Бадила вдячна службі зайнятості за допомогу, та рекомендує безробітним, які планують стати підприємцями: «Вірити в себе, не здаватися, якщо виникають труднощі,  бути рішучими і вміти ризикувати».


Професіографічна екскурсія до лісгоспу

Для розширення та поглиблення знань учнівської молоді про світ професій та спеціальностей, запобігання молодіжному безробіттю, формування в учнів мотивації жити, і працювати на рідній землі фахівці  Воловецької районної філії Закарпатського ОЦЗ спільно з ДП «Воловецьке л/г» організували для учнів 8-го класу Воловецького ЗЗСО І-ІІІ ступенів професіографічну екскурсію у ДП «Воловецьке лісове господарство».

В ході екскурсії учні ознайомились із особливостями роботи лісгоспу. Дізнались про умови праці, вимоги, характеристики професій лісничого, робітника на лісокультурних роботах, вальника лісу, лісоруба. Мали можливість поспілкуватись із працівниками лісгоспу. Головний лісничий Мирон Іванович Стецо наголосив, що ліс має велике значення  в житті людини. Це неоціненне народне багатство, надійний бар’єр на шляху руйнівних природних явищ, домівка для численних лісових мешканців, місце відпочинку людей. Вся лісова екосистема це цілісний живий організм, який потребує відповідального, шанобливого ставлення, яке знаходить відображення у раціональному лісокористуванні лісогосподарськими підприємствами, у відповідальній поведінці відвідувачів лісу, у розумінні його проблем населенням. Провідний інженер з лісових культур Михайло Васильович Дужар та провідний інженер лісового господарства Галина Василівна Медуляк детально розповіли про необхідність відтворення лісових насаджень, охорону та захист лісу від шкідників та хвороб, про тваринний та рослинний світ Воловеччини, який занесений до Червоної книги України та перебуває під охороною держави.

Діти щиро вдячні представникам ДП «Воловецьке лісове господарство» за проведений цікавий захід та виявили бажання на наступний рік долучитися до допоміжних робіт по висадженню саджанців.


Презентація навчального закладу та професій залізничного транспорту

У рамках проведення Декади професій залізничного транспорту та з метою підвищення престижу робітничих професій 11.11.2019р. у  Воловецькій районній філії Закарпатського ОЦЗ серед безробітних було проведено профінформаційний груповий захід «Презентація послуг з професійного навчання  у т.ч. послуг ЦПТО», на якому було презентовано Державний професійно – технічний  навчальний заклад «Мукачівський професійний аграрний ліцей ім. М.Данканича», у який триває  набір груп на навчання за професією  монтер колії. Фахівцем було наголошено що сучасний ринок праці потребує кваліфікованих працівників з професійною освітою. А також було презентовано професії білетний касир, черговий по станції, черговий по переїзду.


Знайомство з професіями залізничного транспорту

07.11.2019р. в рамках підписаного меморандуму про співпрацю з Державною службою зайнятості  та ПАТ «Укрзалізниця» щодо подальшої співпраці та проведення спільних заходів для різних вікових та соціальних категорій населення, які спрямовані на збереження трудового ресурсу України, фахівцями Воловецької районної філії було порведено профорієнтаційний урок з учнями 9-го класу Нижньоворінського  ЗЗСО І-ІІІ ступенів.

Під час проведення профорієнтаційного уроку фахівець районної філії Закарпатського обласного центру зайнятості  ознайомила учнів з правилами та помилками при виборі професії, актуальними на ринку праці професіями.

Шляховий майстер дистанції колії Іван Траньович ознайомив дев’ятикласників з навчальними закладами, які готують фахівців в галузі залізничного транспорту за спеціальностями: локомотиви та локомотивне господарство, залізничні споруди та колійне господарство, організація перевезень і управління на залізничному транспорті та інші. Пізнавальною була розповідь про професії залізничного транспорту – це монтер колії, слюсар з ремонту колійних машин та механізмів, слюсар з ремонту рухомого складу, провідник пасажирського вагону, складач поїздів, помічник машиніста електровоза. Іван Васильович наголосив, що у такому важливому рішенні, як вибір професії не можна покладатися на випадковість та квапитися.

Сподіваємося, що отримана інформація допоможе учням зробити свій вибір майбутньої професії, і це рішення буде правильним.


Презентація роботодавця  Головне управління Національної поліції у Закарпатській області

29 жовтня 2019 року у залі засідань Воловецької районної філії відбулася презентація роботодавця Національної поліції у Закарпатській області. Презентувала роботодавця старший інспектор сектору кадрового забезпечення Мукачівського відділу поліції ГУНП в
Закарпатській області майор поліції Мар’яна Михайлівна Захарова, яка розповіла учасникам про вимоги до кандидатів на службу в поліцію, необхідні якості та навички, ознайомила з характером та умовами праці, граничним віком зарахування на службу, розміром заробітної плати, можливістю отримання безвідсоткових кредитів на житло, здобуттям освіти у вищих навчальних закладах України.
На заході було 13 осіб, які в реальному часі, відведеному на захід отримали вичерпні відповіді від капітана поліції Товкан Наталії Федорівни. Учасники заходу отримали візитки із контактними телефонами посадових осіб Мукачівського відділу поліції ГУНП в Закарпатській області.


Презентація роботодавця ТзОВ «БІЗОН – Україна»  у Воловецькій районній філії Закарпатського обласного центру зайнятості

10 жовтня 2019 року у Воловецькій районній філії Закарпатського обласного центру зайнятості  відбулась презентація роботодавця ТзОВ «БІЗОН-Україна», та професій: бухгалтер, верстатник, підсобний робітник,  за участю безробітних громадян. На презентацію роботодавця завітали п’ятнадцять  шукачів роботи з числа незайнятого населення,які перебувають на обліку у службі зайнятості.

      Відкрила захід провідний фахівець відділу надання соціальних послуг Ківкович Г.Я., яка проінформувала присутніх про стан  на ринку праці, розповіла про послуги,  які надає служба зайнятості,  про плідну співпрацю для вирішення проблем працевлаштування, розповіла учасникам про мету заходу та побажала роботодавцю знайти один одного.

Провідний фахівець відділу надання соціальних послуг (рекрутер) Кочан О.С.-ознайомила присутніх з історією підприємства розповіла про тісну співпрацю з районною філією і представила преставника- Пилипко М.М.

Директор Пилипко М.М.  розповів про актуальні вакансії , ознайомив з умовами роботи, графіком роботи та оплатою праці. Також наголосив на те, що під час добору кадрів враховується рівень кваліфікації, сумлінне виконання обов‘язків.

     Безробітні отримали вичерпні відповіді на запитання. Із присутніх дві особи  виявили бажання працювати на даному підприємстві.


Профорієнтаційна робота з учнями

Вже скоро в школах розпочинається новий навчальний рік і служба зайнятості також включається в активну виховну роботу, а саме профорієнтаційну роботу з учнями, що є одним з головних завдань державної служби зайнятості.
З метою координації профорієнтаційної роботи з учнями 29 серпня 2019 року директор Воловецької районної філії Закарпатського ОЦЗ Іван Ряшко взяв участь у розширеній колегії відділу освіти Воловецької районної державної адміністрації.
У своєму виступі директор ознайомив присутніх з станом ринку праці у Воловецькому районі, Закарпатській області та в Україні в цілому, акцентував увагу присутніх на необхідності координації профорієнтаційної роботи з метою досягнення її мети – готовність молодої людини-учня до свідомого професійного вибору.
За результатами проведеної розширеної колегії прийнято «Рекомендації» щодо організації профорієнтаційної роботи в закладах освіти району, погоджено план спільних профорієнтаційних заходів, підписано договір про співпрацю між Воловецькою районною філією Закарпатського ОЦЗ та відділом освіти Воловецької РДА.

Директор філії                                     Ряшко І.І.


День профорієнтації

Підійшло до завершення навчання в мовних таборах району. Фахівці Воловецької районної філії Закарпатського ОЦЗ провели чергову зустріч з школярами Воловецького ЗЗСО І-ІІІ ступенів. Під час заходу діти  ознайомилися з інформацією щодо соціального проекту з вивчення іноземних мов «Lingva.skills», який дає можливість вивчити іноземну мову кожному охочому з урахуванням його базового рівня. Також  фахівець  філії презентувала онлайн-сервіси служби зайнятості, зокрема платформу професійної орієнтації та розвитку кар’єри «Моя професія: консультаційна мережа». Запровадження такого онлайн-сервісу дозволяє пройти психодіагностичне тестування та визначити індивідуальну специфіку структури здібностей учнів, що підвищує якість надання профорієнтаційних послуг, а учні, таким чином більше дізнаються про власні можливості, таланти, здібності, схильності і можуть зробити успішний професійний вибір та уникнути помилок при професійному самовизначенні.
Наприкінці заходу учні продемонстрували свою творчість, креативність своїми аплікаціями та малюнками.


День відкритих дверей центру зайнятості.

Як відшукати саме той професійний шлях у своєму житті,  який допоможе розкрити особистий потенціал, зайняти гідне місце на ринку праці, досягнути вершин професійної майстерності та кар’єрного зростання? Це питання починає турбувати юнаків та дівчат, коли приходить час вирішувати важливе та відповідальне завдання  – обирати майбутню професію. Знайдене рішення стане для них перепусткою до самостійного та  дорослого життя, і якщо професійний вибір зроблено вірно, це допоможе не тільки отримати бажану професійну освіту, але й працевлаштуватися після закінчення
навчального закладу за набутою спеціальністю.
06.06.2019 року Воловецьку районну філію Закарпатського ОЦЗ відвідали учні мовного табору Гукливського ЗЗСО /-// ступенів . На початку  зустрічі фахівець з профорієнтації розповіла школярам про те, як служба зайнятості допомагає громадянам у пошуку роботи, ознайомила їх  із призначенням функціональних секторів філії, де учні розглянули стенди з вакансіями, також звернула увагу на папки з описами професій, інформацію про навчальні  заклади області, разом переглянули паспорти підприємств району та міста, на яких можна влаштуватись на роботу по закінченню навчання.
Ми впевнені, що проведений захід допоможе школярам більш серйозно та відповідально поставитися до професійного вибору, замислитися  про необхідність від мрій та фантазій про майбутнє переходити до реальних дій, пов’язаних з професійним самовизначенням, вибором напрямку подальшого навчання та підготовкою до дорослого самостійного життя, а отримана інформація стане їм у пригоді.


Презентація актуальних і затребуваних професій району.


31.05.2019 року фахівці Воловецької філії Закарпатського ОЦЗ відвідали мовний табір для учнів Воловецького ЗЗСО /-/// ст. Метою заходу було ознайомити учнів з особливостями професійного самовизначення, інформування про розмаїття професій, ознайомлення з професійним гороскопом, розвиток дитячої творчості та уяви. Фахівці розповіли школярам про затребуваність кваліфікованих робочих та спеціалістів на ринку праці, про зміст праці представників професій, найбільш затребуваних на регіональному ринку праці, про можливості пройти профорієнтаційне тестування і наголосили, що не буває поганих професій, головне – бути  затребуваним на ринку праці та мати можливість професійній самореалізації!Наприкінці заходу учням було запропоновано намалювати професію своєї мрії.


Презентація роботодавця Головного управління  Національної поліції у Закарпатській області

28травня 2019 року у залі засідань Воловецької районної філії Закарпатського обласного центру зайнятості відбулася презентація роботодавця Національної поліції у Закарпатській області.

Презентувала роботодавця представник кадрового підрозділу правоохоронних органів Наталія Товкан, яка розповіла учасникам про  вимоги до кандидатів на службу в поліцію, необхідні якості та навички, ознайомила з характером та умовами праці, граничним віком зарахування на службу, розміром заробітної плати, можливістю отримання безвідсоткових кредитів на житло, здобуттям освіти у навчальних закладах України, детально розповіла про завдання і обов’язки дільничного інспектора у відділенні. Всім зацікавленим особам було надано вичерпні відповіді на запитання.

В заході взяли участь 17 осіб.


Робоча зустріч представників Воловецької районної філії
Закарпатського ОЦЗ з представниками Воловецького районного відділу ДВС ГТУЮ у Закарпатській області.

У рамках Меморандуму про співробітництво між Державною службою зайнятості (Центральним апаратом) та Міністерством юстиції України,підписаного 21.01.2019 року, 24 травня 2019 року в приміщенні Воловецького районного відділу державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Закарпатській області було проведено робочу зустріч директора Воловецької районної філії Закарпатського ОЦЗ Ряшка І.І., провідного юрисконсульта філії Козак М.В. з начальником Воловецького районного відділу державної виконавчої служби Палеєм М.М. та державними виконавцями відділу.

В результаті зустрічі було обговорено шляхи співпраці щодо працевлаштування осіб, які мають зобов’язання за рішенням суду, інших органів в тому числі осіб, які мають заборгованість зі сплати аліментів, стосовно яких відкрито виконавче провадження в органах державної виконавчої служби в наданні повного комплексу соціальних послуг службою зайнятості для сприяння працевлаштування вище зазначених осіб, необхідність   постійного надання державними виконавцями доступної інформації боржникам
про можливість звернення за послугами до служби зайнятості, а зокрема і працевлаштування. Окрім цього були врегульовані питання, які виникають під час співробітництва: надання консультацій боржникам з направленням їх до служби зайнятості. Представниками філії було надано перелік актуальних вакантних посад у Воловецькому районі та за його межами для розміщення в районному відділі державної виконавчої служби та ознайомлення з ними боржників.


Презентація професії «робітник на лісокультурних роботах»

Щорічно на квітень – травень припадають сезонні роботи у Воловецькому районі – це посадка лісових культур. Воловецька районна філія Закарпатського обласного центру зайнятості разом із ДП «Воловецьке лісове господарство» організували для учнівської молоді презентацію професії “Робітник на лісокультурних (лісогосподарських) роботах”.
Лісівники ознайомили учнів з даною професією та наголосили, що є основним результатом роботи робітників на лісокультурних роботах є відновлення лісових масивів та збереження екології нашого краю.
Школярі мали можливість спробувати себе в даній професії.


Презентація професії «перукар»

23 квітня 2019 року для учнів 11-го класу Воловецького ЗЗСО І-ІІІ ступенів Воловецькою районною філією Закарпатського ОЦЗ було організовано презентацію професії «перукар», яку проводила приватний підприємець Ірина Василівна Фулитка.
Ірина Василівна розповіла присутнім, що професія перукаря не менш
складна і відповідальна, ніж професії інженера чи бухгалтера. Адже перукар повинен відмінно знати не тільки теорію своєї роботи, але і бути чудовим практиком, окрім того психологом, мати широкий кругозір, бути інтелектуально розвиненим. Робота перукаря передбачає надання послуг по створенню зачіски, укладання волосся, стрижки, завивки та проведення інших процедур. Успішний підприємець також поділилася досвідом як знайти справу до душі, не боятися розпочати бізнес та досягти успіху. А ще – які козирі мають в роботі саме жінки-підприємці.
Наприкінці заходу був проведений майстер-клас, де учні змогли ознайомитися з поетапними елементами жіночої стрижки та отримати відповіді на поставлені запитання.


Робоча зустріч з роботодавцем

Сприяння та прискорення працевлаштування, зростання зайнятості населення, зменшення безробіття, збереження трудового потенціалу – одне з пріоритетних завдань державної служби зайнятості. Адже саме робота є тим чинником, від якого залежить стабільність, як кожної людини, так і всієї держави.
Одним із заходів сприяння працевлаштуванню населення є  проведення робочих зустрічей із роботодавцями. Такий виїзний захід був проведений 16 квітня 2019р. у роботодавця Мох Наталії Богданівни (BistroCafe) за участю директора Воловецької районної філії І.І.Ряшка разом з представником Закарпатського обласного центру зайнятості – Таранчук А.В., провідним фахівцем відділу надання соціальних послуг Воловецької районної філії Ківкович Г.Я., провідним юрисконсульти Воловецької районної філії Козак М.В.
Метою зустрічі було налагодження партнерських стосунків, тісної співпраці та допомога в укомплектуванні оперативних вакансій, адже саме завдяки цьому можна досягти успіху у вирішенні основних завдань служби зайнятості.
Під час розмови ознайомлено з переліком послуг для роботодавців, поінформовано про стан, основні тенденції та процеси на ринку праці, також основну увагу приділили обговоренню питань, які виникають при укомплектуванні штату працівників.
На сьогодні роботодавець запрошує на роботу касира та прибиральника виробничих приміщень.

Провідний фахівець ВНСП Г.Я.Ківкович


Виїзна акція служби зайнятості на території В.Ворітської та Лазівської сільської ради

17.04.2019 р. фахівцями Воловецької філії Закарпатського обласного центру зайнятості проведено виїзну акцію на території В.Ворітської та Лазівської сільських рад.
В заході прийняли участь голова В.Ворітської сільської ради Грига І.І., голова Лазівської сільської ради Мадяр В.М. та жителі сіл.
Директор Воловецької філії Закарпатського ОЦЗ ознайомив присутніх із ринком праці району та послугами які надає служба зайнятості. Учасники заходу обговорили питання організації громадських робіт та інших робіт тимчасового характеру.

Провідний фахівець ВНСП   Г.Я.Ківкович


Презентація роботодавця Головного управління Національної поліції у Закарпатській області

18 квітня 2019 року у залі засідань Воловецької районної філії Закарпатського обласного центру зайнятості відбулася презентація роботодавця Національної поліції у Закарпатській області.
Презентувала роботодавця представник правоохоронних органів практичний психолог Надія Михайлівна Флюз, яка розповіла учасникам про вимоги до кандидатів на службу в поліцію, необхідні якості та навички, ознайомила з характером та умовами праці, граничним віком зарахування на службу, розміром заробітної плати, можливістю отримання безвідсоткових кредитів на житло, здобуттям освіти у навчальних закладах України, детально розповіла про роботу практичного психолога у відділенні. Всім зацікавленим особам було надано вичерпні відповіді на запитання, зокрема: Наталії Федорівні Цепецауер щодо страхування, Юрію Павловичу Ряшку про відсутність вікових обмежень до зарахування на службу і врахування військових звань і освіти при вступі на службу, Юлії Олегівні Ісмаіл про проходження тестування і медичного огляду.
В заході взяли участь 14 осіб.

Провідний фахівець ВНСП О.С.Кочан


ДП «Воловецьке лісове господарство» співпрацює з Воловецькою районною філією обласного центру зайнятості

Лісове господарство – важлива складова економіки Воловецького району, тому районна філія Закарпатського обласного центру зайнятості значну увагу приділяє співпраці з роботодавцями – лісівниками щодо забезпечення галузі кваліфікованими працівниками.
Провідна у Воловецькому районі лісова галузь – чи не єдина можливість для його мешканців мати роботу і стабільну зарплату. Саме тут час від часу з’являються вакантні робочі місця та є перспектива зайнятості жителів району.

ДП «Воловецьке лісове господарство» тісно співпрацює з Воловецькою районною філією Закарпатського обласного центру зайнятості. Підприємство щороку бере  сезонних працівників на лісокультурні роботи з числа безробітних та шукачів роботи, які перебувають у районній філії в пошуках роботи. Також проводиться стажування майбутніх  робітників з числа безробітних, де вони отримують ґрунтовні знання, які допоможуть адаптуватись на робочому місці.  Так, цьогоріч уже розпочато роботу по організації стажування робітників на лісокультурних роботах з подальшим їх працевлаштуванням.

Через  участь у семінарах, засіданнях круглих столів, Ярмарках кар’єри, професіографічних екскурсіях Воловецька філія разом із лісгоспом активно проводить профорієнтаційну роботу, спрямовану на підвищення престижу лісівничих робітничих професій.


Воловецька районна філія Закарпатського ОЦЗ

Реалізуючи програму Державної служби зайнятості щодо професійної орієнтації на 2017-2020 роки в Воловецькій районній філії Закарпатського ОЦЗ впроваджуються оновлені форми і методи профорієнтаційної роботи з учнівською молоддю. Започаткування клубної форми роботи для профорієнтації школярів розпочалося з відкриття Клубу «Крок вперед» для учнів 8-11 класів Нижньоворітського ліцею.

 «Крок вперед» – це профорієнтаційний проект для школярів, який включає в себе лекції, зустрічі з успішними підприємцями району, тренінги та екскурсії.

Основним завданням клубу є надання інформації учням про потреби в кадрах ринку праці району, надання колективних та індивідуальних консультацій з питань вибору професій, підготовка учнів до вибору професії з урахуванням їх індивідуальних особливостей. На засіданнях клубу школярі мають можливість зустрітися з успішними роботодавцями району, поспілкуватися з психологом та іншими соціальними партнерами. Також учасники клубу мають можливість отримати коди для проходження онлайн-тестування ( Моя професія. Консультаційна мережа ). Про дане тестування діти мали змогу почути і розпочати його 26.02.19р.на засіданні клубу.

Побажаємо членам клубу успіхів у навчанні та сподіваємось, що наші зустрічі принесуть їм не тільки задоволення від цікавого спілкування, а й нададуть реальну допомогу у виборі свого професійного майбутнього


Презентація роботодавця МОХ НАТАЛІЯ БОГДАНІВНА та професій «офіціант», «бармен», «мийник посуду»

Одним із найважливіших пріоритетів у діяльності служби зайнятості є побудова тісної взаємодії з роботодавцями. Презентація роботодавця є одним з найефективніших способів у підборі підходящої роботи безробітним, а роботодавцю – необхідних працівників.

20 березня 2019 року у Воловецькій районній філії Закарпатського обласного центру зайнятості відбулася презентація роботодавця Мох Наталії Богданівни – кафе «Крапка». Метою заходу було сприяння укомплектуванню вільних робочих місць, підтримання співпраці з роботодавцем та підвищення іміджу служби зайнятості.

Керівник підприємства Мох Наталія Богданівна розповіла присутнім  історію створення підприємства; повідомила, що підприємство має вільні робочі місця за професіями «офіціант», «бармен», «мийник посуду»; розповіла про особливості роботи, режим роботи, умови працевлаштування та можливості навчання, стан виплати заробітної плати.

Спілкуючись із фахівцями центру зайнятості, роботодавець виявив задоволеність результатами заходу та виявив бажання і в подальшому користуватися послугами центру зайнятості.

Під час заходу відбулася співбесіда з претендентами, які виявили бажання працювати. Наразі розглядається питання їх  працевлаштування.

 Провідний фахівець ВНСП

Г.Я.Ківкович


Семінар з роботодавцями на тему:«Легалізація трудових відносин та забезпечення прав громадян на ринку праці, в тому числі за рахунок осіб з особливими потребами».

18.03.2018 року у Воловецькій районній філії Закарпатського обласного центру зайнятості відбувся семінар для роботодавців на тему: «Легалізація трудових відносин та забезпечення прав громадян на ринку праці, в тому числі за рахунок осіб з особливими потребами».
Мета зустрічі –проведення комплексних заходів, спрямованих на детінізацію ринку праці та вдосконалення контролю за оформленням трудових відносин, інформування роботодавців щодо змін в законодавстві про працю та зайнятість населення. У заході взяли участь роботодавці, представники роботодавців району та представники Державної виконавчої служби.
Відкрив захід директор Воловецької районної філії Закарпатського обласного центру зайнятості Іван Ряшко. Він проінформував присутніх про ситуацію на ринку праці району, окреслив шляхи співпраці служби зайнятості з роботодавцями у вирішенні соціально-економічних питань та наголосив про переваги офіційного працевлаштування. Розповів про новітні електронні сервіси для роботодавців: електронний кабінет роботодавця, відео резюме безробітних, відео вакансії, презентації роботодавців, та інші послуги служби зайнятості. Особливу увагу приділено працевлаштуванні осіб з особливими потребами.
Іван Ряшко наголосив, що заробітну плату в «конвертах» без перебільшення можна назвати однією з найбільших на сьогодні перепон в економічному та соціальному розвитку держави. Ні для кого не секрет, що частина заробітку на фірмах і підприємствах виплачується нелегально. Одним із кроків вирішення питання легалізації трудових відносин і заробітної плати є здійснення комплексних перевірок дотримання законодавства про працю.
Начальник Воловецького РВ ДВС ГТУЮ у Закарпатській області Михайло Михайлович Палей, наголосив про те, що в січні 2018року було підписано меморандум про співробітництво між Міністерством юстиції України і Державною службою зайнятості та Державною службою України з питань праці.Також наголосив про особливу увагу офіційного працевлаштування на підприємствах боржників, та боржників безробітних на вільні робочі місця.
Питання від учасників заходу спонукали до активної дискусії, в ході якої  учасники заходу обмінювались своїм досвідом роботи.
У підсумку учасники семінару дійшли згоди, що проведення таких заходів є корисним та необхідним  для попередження порушень  у сфері законодавства про працю та зайнятість населення і є потреба в регулярному проведенні подібних заходів.

Провідний фахівець ВНСП

Г.Я.Ківкович


РОБОЧА ЗУСТРІЧ

У Воловецькій районній філії Закарпатського обласного центру зайнятості відбулася робоча зустріч заступника директора – начальника відділу надання соціальних послуг Марії Годзінець з представниками Головного управління Національної поліції у Закарпатській області Габорець Олександром Михайловичем інспектором відділу комплектування управління кадрового забезпечення та Колісник Віолеттою Григорівною головним спеціалістом сектору психологічного забезпечення управління кадрового забезпечення.
Мета зустрічі налагодження тісної співпраці фахівців філії з роботодавцем в частині укомплектування вільних робочих місць Національної поліції у Закарпатській області. Досягнуто домовленості
про проведення спільних інформаційно-консультаційних заходів про
послуги служби зайнятості та умови вступу на службу до національної поліції.


Професіографічна екскурсія в ТОВ «Полімер-Техніка»


Одним із важливих доступних та цікавих  джерел інформації  про професії є професіографічна екскурсія. З метою ознайомлення учнів із
загальною характеристикою професії монтажник, санітарно – гігієнічними умовами та безпекою праці, вимогами професії до працівника, заробітком та перспективою зайнятості 13 березня 2019 року фахівці Воловецької районної філії Закарпатського ОЦЗ для учнів 9-го класу Гукливської ЗОШ І-ІІ ступенів провели екскурсію на ринкоутворюючий завод району «Полімер-Техніка».
На початку заходу заступник директора Марія Годзінець розповіла учням про стан ринку праці та перспективну потребу в кадрах, а провідний фахівець Надія Соловйова поінформувала школярів про необхідність свідомо підходити до вибору майбутньої професії, враховувати не тільки бажання, але і її потрібність на ринку праці. Про історію створення та розвиток підприємства учням розповіла Руслана Дідренцел – начальник відділу кадрів, а екскурсію по виробничих приміщеннях провела начальник виробництва Парасковія Ковач. В ході екскурсії в учнів виникало багато запитань, на які вони отримували змістовні відповіді. Даний захід дав можливість розширити кругозір школярів про світ професій  та отримати більше інформації саме про актуальні робітничі професії  на ринку праці нашого району.


Презентація роботодавця Головного управління Національної поліції у Закарпатській області

Цими днями у залі засідань Воловецької районної філії Закарпатського обласного центру зайнятості відбулася презентація роботодавця Головного управління Національної поліції у Закарпатській області.
Презентував роботодавця представник правоохоронних органів у Воловецькому районі Віталій Станіславович Косач, який розповів всім
присутнім про вимоги до кандидатів на службу в поліцію, необхідні якості та навички, ознайомив з характером та умовами праці, граничним віком зарахування на службу, розміром заробітної плати. Всім зацікавленим особам було надано вичерпну відповідь на запитання.
В заході взяли участь 15 осіб.

Перейти до вмісту