Новини

Воловець відвідала делегація з Угорщини

Вчора, 13 квітня 2016 року, Воловець відвідав заступник Державного секретаря Міністерства зовнішньої економіки та закордонних справ Угорщини Жолт Чутора, якого супроводжували  керівники області голова обласної державної адміністрації Москаль Г.Г. та перший заступник голови облради Борто Й. Й. Їх супроводжували члени угорської делегації та представники облдержадміністрації.

За доброю українською традицією поважних гостей зустріли хлібом-сіллю та привітали на Воловеччині голова районної державної адміністрації Рогова В. Є., голова районної ради Лопіт І. І. та Воловецький селищний голова Попелич М.А.

Зустріч угорської делегації з представниками облдержадміністрації та керівництвом району продовжилась в приміщенні райдержадміністрації.

Голова райдержаміністрації Рогова В. Є. розповіла гостям про район, його соціально-економічний та культурний розвиток, звернула увагу на один з пріоритетних напрямків розвитку району — туризм. Дуже важливою умовою розвитку цієї галузі є стан дорожнього господарства. Приведення доріг до належного стану потребує особливої уваги керівництва і району, і області.

Стан дороги до однієї з туристичних родзинок району – пам’ятного знаку “1100-річчя переходу угорських племен через Карпатський хребет” викликає особлие занепоєння, оскільки проїзд туди можливий позашляховиком, а не туристичним автобусом.

Більш детально про цю автодорогу, яка має офіційну назву Верецький перевал – Нижні Ворота та протяжність якої складає 12,2 км, розповіла голова районної державної адміністрації Рогова В. Є. Вона зазначила, що  поточні ремонти на цій дорозі проводились лише на окремих ділянках, переважно в с. Нижні Ворота. До самого ж перевалу дорога ремонтувалась близько 15 років тому.

За результатами зустрічі сторони висловили сподівання на тісну та успішну співпрацю в майбутньому.

Далі гості з Угорщини разом з керівником ОДА відвідали Воловецьку центральну районну лікарню. Тут вони ознайомились з роботою реанімаційного, хірургічного та терапевтичного відділень. Головний лікар ЦРЛ Степанчук В. І. зазначив, що не дивлячись на те, що лікарня була зведена ще 30 років тому і на даний час корпуси потребують капітального ремонту, по медичну допомогу до Воловецької районної лікарні звертаються люди на лише з Воловецького району, а й з Міжгірського, Свалявського та Сколівського районів. Особливої уваги на даний час потребує корпус, де розміщено неврологічне та інфекційне відділення.

Перебування угорської делегації на Воловеччині завершилося покладанням квітів та вінків до пам’ятного знаку «1100-річчя переходу угорських племен через Карпатський хребет» на Верецькому перевалі.

Flickr Album Gallery Powered By: Weblizar