Новини

Воловецька школа мистецтв святкувала 50-річчя

21 травня 2017 року у залі Воловецького районного будинку культури відбувся концерт присвячений 50-ти річному з дня створення Воловецької дитячої школи мистецтв.
Святковий концерт вихованців, викладачів школи та гостей, колишніх випускників, пройшов у теплій атмосфері, бід бурхливі оплески вдячних глядачів. Школа дійсно показала своє ведуче положення в мистецькому середовищі на тільки району, а й всієї Закарпатської області. На сцені демонстрували свою майстерність вихованці, які ставали переможцями і дипломантами конкурсів різного рівня. Серед них були і дітки з чудовими голосами, піаністи, скрипалі, баяністи. Демонстрували свою майстерність і викладачі, доводячи, що дійсно мають чим поділитися з вихованцями, навчити їх музиці. Приємними сюрпризами стали високопрофесійні виступи колишніх випускників школи.
Колектив школи  вітали з святом та вручали подарунки і сувеніри представник обласної адміністрації, керівники районної влади, селищний голова, начальник відділу культури і туризму  райдержадміністрації, завідуюча районним будинком культури, директор Нижньоворітської  музичної школи.