Новини

Воловецькі рятувальники отримали нову пожежну машину

14 лютого, день який закарбується в пам’яті Воловецьких рятувальників, адже саме сьогодні вони отримали сертифікат і ключі від новенького автомобіля.   Для  такої урочистої події на Воловеччину завітав головний рятувальник області полковник служби цивільного захисту Роман Гудак. Також були присутні поважні гості: керівник апарату  Воловецької РДА Іван Сличко, заступник голови районної ради Віктор Повідайчик, селищний голова Михайло Попелич, головний редактор районної газети «Голос Верховини» Олександр Бігарій, представник духовенства отець Роман.

Після урочистого передання автомобіля рятувальникам, священнослужитель окропив священною   водою автомобіль та присутніх, тим самим благословивши їх.

Роман Васильович розповів про основні особливості автомобіля АЦ-4-60(530905)-515М на базі МАЗ, його характеристики та оснащення та висловив надію, що найбільше будемо його використовувати в навчальних цілях, а коли і доведеться виїхати на ліквідацію пожежі чи надзвичайної події – то  з найменшими матеріальними втратами, адже висока прохідність автомобіля допоможе примчати в будь яке місце нашого гірського району. Керівництво району з великою цікавістю розглядали автомобіль і пообіцяли всіляко сприяти вдосконаленню та забезпеченню рятувальників в майбутньому.

Воловецький РВ Управління

ДСНС України у Закарпатській області

Flickr Album Gallery Powered By: WP Frank