Новини

Воловецький район долучився до проведення Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства»

Щорічно в Україні з 25 листопада по 10 грудня проводиться Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства», яка з 1991 року підтримується міжнародною спільнотою. Воловецький район також долучився до цієї акції.

Основними завданнями акції є:

– привернення уваги громадськості до актуальних для українського суспільства проблем подолання насильства в сім’ї, протидії торгівлі людьми та жорстокого поводження з дітьми, гендерного насильства та забезпечення рівних прав жінок і чоловіків;

– активізація партнерського руху органів та структурних підрозділів державної влади, навчальних закладів, громадських організацій щодо викорінення домашнього насильства;

 – проведення інформаційних кампаній з метою підвищення обізнаності населення України з питань попередження насильства в сім’ї, жорсткого поводження з дітьми;

– проведення профілактичних та роз`яснювальних бесід з неблагополучними сім`ями, в яких виховуються неповнолітні діти, які опинилися у складних життєвих обставинах.

Відділом сім`ї та дітей управління соціального захисту населення райдержадміністрації розроблено план заходів, які будуть проводитися за участю представників районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, служби у справах дітей, відділу освіти райдержадміністрації та правоохоронних органів.

До акції в районі долучаються загальноосвітні школи району. У Воловецькій загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів відбувся захід з гаслом «STOP булінг», який організований та проведений практичним психологом закладу – Бабцем В.М. та заступником директора з виховної роботи – Плавяник Н.М. Під час заходу виступили Беца Т.М.- начальник відділу сім’ї та дітей управління соціального захисту населення та Косач В.С – начальник сектору превенції ВП ГУНП в Закарпатській області.

Працівниками відповідних структурних підрозділів районної державної адміністрації заплановано проводити профілактичні бесіди та роз`яснювальну роботу з неблагополучними сім`ями, які опинилися у складних життєвих обставинах, з сім`ями, в яких виховуються неповнолітні діти, багатодітними та малозабезпеченими сім`ями на теми «Конфлікти в сім’ї та їх розв’язання», «Попередження домашнього насильства», «Булінг», «Правопорушення та його наслідки» та інші актуальні питання.