Новини

Воловецький район має бюджет на 2017 рік

Сьогодні, 22 грудня 2016 року відбулось  засідання дев’ятої сесії районної ради VII скликання, на якому депутати прийняли основний фінансовий документ району – бюджет на 2017 рік.

По питанню «Про районний бюджет на 2017 рік» інформувала начальник фінансового управління районної державної адміністрації Продан М. М. Після обговорення рішення про бюджет  було одноголосно прийнято.

Крім того народні обранці затвердили Програму економічного та соціального розвитку району на 2017 рік та Програму  розвитку малого та середнього підприємництва в районі на 2017-2018 роки. Про основні положення Програм інформувала начальник відділу економічного розвитку і торгівлі районної державної адміністрації Щербей Н. М.

Також на сесії прийнято рішення «Про внесення змін та доповнень до Статутів комунальних загальноосвітніх закладів, Центру позашкільної роботи та дитячої творчості, Воловецької дитячо-юнацької спортивної школи Воловецької районної ради Закарпатської області», «Про структуру і чисельність виконавчого апарату районної ради» та «Про затвердження розпоряджень голови районної ради».

Наприкінці засідання голова районної державної адміністрації Рогова В. Є.  подякувала депутатам за розуміння та співпрацю, а також висловила сподівання, що в новому 2017 році спільними зусиллями будуть вирішенні всі проблемні питання району.

Після цього дев’ята сесія районної ради VII скликання завершила свою роботу.

Flickr Album Gallery Powered By: Weblizar