Новини

Відбулась сесія районної ради

21 грудня 2017 року відбулось  засідання вісімнадцятої сесії районної ради VII скликання, на якому депутати прийняли основний фінансовий документ району – бюджет на 2018 рік.

По питанню «Про районний бюджет на 2018 рік» інформувала начальник фінансового управління районної державної адміністрації Продан М. М. Після обговорення рішення про бюджет  було одноголосно прийнято.

Крім того народні обранці затвердили Програму економічного та соціального розвитку району на 2018 рік, про основні положення якої інформувала начальник відділу економічного розвитку і торгівлі районної державної адміністрації Щербей Н. М.

Також  прийнято відповідні рішення  з наступних питань порядку денного:

-Про виділення земельних ділянок учасникам АТО – інформував начальник відділу у Воловецькому районі Головного управління Держгеокадастру в Закарпатській області  Понзель Ю. І.;

– Про внесення змін до рішення районної ради від 22.12.2016 №126 “Про районний бюджет на 2017 рік”(зі змінами) –  інформувала начальник фінансового управління районної державної адміністрації Продан М. М.;

– Про підсумки навчально-тренувальної та виховної роботи Воловецької ДЮСШ за 2017 рік – інформувала директор Воловецької ДЮСШ Фанта Н. І.;

-Різне: “Про план роботи районної ради на 2018 рік”, “Про прийняття майна у спільну власність територіальних громад сіл, селищ району”,”Про внесення змін до районної програми “Цукровий та нецукровий діабет на 2016-2020 роки”, “Про внесення змін до районної програми “Турбота” на 2017 рік”, “Про внесення змін до районної програми “Власний дім”, “Про структуру і чисельність виконавчого апарату районної ради” та “Про затвердження розпоряджень голови районної ради”.

Під час сесії, голова районної ради Іван Ілліч виконав приємну місії – вручив Грамоти та Подяки Закарпатської обласної ради. Так, грамотою обласної ради за вагомий внесок у розвиток територіальної громади, активну участь у громадському житті краю та з нагоди Дня місцевого самоврядування  нагороджено Воловецького селищного голову Попелича М. А., Підполозянського сільського голову Ковача А. В., а також депутата  Воловецької районної ради сьомого скликання Малиля І. І. за   вагомий внесок у соціально-економічний розвиток краю, сприяння зміцненню позитивного іміджу Закарпаття.

Подяку обласної ради, за вагомий внесок у соціально-економічний розвиток краю, сприяння зміцненню позитивного іміджу Закарпаття та з нагоди Дня місцевого самоврядування, вручено  депутату Воловецької районної ради сьомого скликання Дужар Н. М.,  Годованець Т. М., а також Тишівському сільському голові Зубенку І. Я. за вагомий внесок у розвиток територіальної громади, активну участь у громадському житті краю.

Наприкінці засідання голова районної державної адміністрації Рогова В. Є.   та голова районної ради Лопіт І. І. подякували депутатам за розуміння та співпрацю, а також напередодні новорічно-різдвяних свят побажали усім присутнім  в новому 2018 році  професійних звершень та успіхів у розвитку рідного краю.

 

Flickr Album Gallery Powered By: WP Frank