Новини

“Воскресни, писанко!”

З 20 по 31  березня 2017 року на базі Воловецького районного центру позашкільної роботи та дитячої творчості проводиться ІІ етап районного фестивалю-конкурсу “Воскресни, писанко!”, в якому взяли участь учнівські колективи загальноосвітніх закладів району.

На конкурс  подані  декоративні композиції створені власними руками у двох номінаціях “Писанка” та “Великодній рушник”.   Для номінації “Писанка” роботи представленні в таких техніках виконання як: батикова техніка, “дряпанка”, “мальованка”, “зернівка”, прикрашена бісером, виготовлена в техніці квілінг та виготовлена з глини. Для номінації “Великодній рушник” роботи здебільшого  виготовлені в таких техніках як: хрестик, гладь, мережка, вирізування та ін.

При оцінюванні поданих  композицій та визначенні переможців другого етапу конкурсу  журі  враховуватимуть: оригінальність,  естетичність  оформлення, технічність  виконання та розкриття   теми.

Кращі роботи будуть відправленні на третій етап фестивалю-конкурсу “Воскресни, писанко!”, який відбудеться  6 квітня 2017 року в м. Ужгород.

Від нашого району на третьому етапі конкурсу буде представлено писанкове дерево, прикрашене унікальними писанками, виготовленими умілими руками учнів загальноосвітніх шкіл. Також 7-8 квітня в м. Ужгород на площі Народній керівники гуртків  Воловецького районного центру позашкільної роботи та дитячої творчості проведуть майстер-класи з виготовлення писанок.

Flickr Album Gallery Powered By: WP Frank