Новини

Всеукраїнська благодійна акція «Серце до Серця»

Із 2006 року Всеукраїнським благодійним фондом «Серце до серця» в усіх регіонах України реалізовується щорічна благодійна акція зі збору коштів для закупівлі медичного обладнання, призначеного для лікування дітей з різними вадами.

У період з 9 березня по 9 квітня 2017 року на території області проходить ХІI Всеукраїнська благодійна акція ВБФ «Серце до серця» допомоги дітям з вадами зору – «Я хочу бачити життя!», головною метою якої є збір коштів на придбання медичного обладнання для дитячих офтальмологічних відділень.

Долучилася до збору коштів і Воловецька громада. Зокрема, сектором молоді та спорту райдержадміністрації організовано змагання з  волейболу та настільного тенісу, метою яких був збір коштів для придбання реанімаційного обладнання для Закарпатської обласної дитячої лікарні. У змаганнях взяли участь працівники районної державної адміністрації, вихованці Воловецької  дитячо-юнацької спортивної школи та всі охочі. Під час заходу зібрано та перераховано на рахунок благодійної організації «Серце до серця» 1500 грн.

 

Flickr Album Gallery Powered By: WP Frank