Новини

З нагоди Дня Державного Прапора України та Дня Незалежності Ураїни

Хвиля патріотизму, що піднялася в нашому суспільстві бентежить до сліз. Й коли бачиш дітей та молодь у вишиванках, віночках, навіть з манікюром у національних кольорах, коли ініціативи йдуть не зверху від дорослих, а від самих дітей та підлітків, через соціальні мережі, напряму через спілкування, розумієш та віриш, що у нашої країни велике майбутнє.

В цей нелегкий для нашої країни час дуже важливо, щоб кожен з нас незалежно від віку був справжнім патріотом, відчув свою належність до українського народу. Саме від нашої духовної єдності зараз залежить майбутнє нашої країни і навіть саме її існування.

Напередодні найважливіших свят нашої країни – Дня Державного Прапора України та  Дня Незалежності – користувачі районної бібліотеки організували вуличний  пробіг під вигуки : «Ми нація єдина – твої ми діти Україно! Ми нація єдина – єдина Україна!».

Напередодні Дня незалежності України Воловецька районна бібліотека для дорослих оголосила конкурс поробок «Краса та велич символів державних».

Потрібно було зробити Герб та Прапор держави з незвичних матеріалів та у різних техніках.

Конкурс тривав з 20 липня до 20 серпня 2016 року.

На конкурс було  подано понад 60 поробок символів України.  Застосовувалися різні  техніки у виконанні конкурсних робіт: розпис, торцювання, квілінг, паперопластика, вишивання нитками, бісером та інші.

22 серпня було підбито підсумки  конкурсу.

Членами  журі  конкурсу були :  головний спеціаліст відділу культури і туризму Воловецької РДА Повідайчик Н.М., методист районного будинку культури  Мадяр І.В., завідувачка бібліотекою  села Лази Малильо Л.І.

За результатами оцінювання робіт визначені найкращі роботи :

І місце:

–   Завадяк Антоніна – Верхні Ворота, яка презентувала свою роботу та виконала авторський вірш «Я дякую Богу» та пісню.

ІІ місце:

–  Лапко Мирослава – Канора, яка виконала свої авторські вірші.

– Фельбаба Антоніна – Підполоззя, прочитала вірш М.Лакатош «Ціна перемоги».

ІІІ місце:

– Тербан Євгенія – Жденієво.

–  Зін Анюта та Патяник Ірина – Воловецька ДШМ (керівник – викладач Грига М.В.).

Переможців конкурсу нагороджено почесними Грамотами. На завершення конкурсу відбувся святковий концерт за участю Івана Мадяра, у виконанні якого прозвучали українські пісні.

До Дня Державного Прапора України та 25-річчя Незалежності України в усіх бібліотечних закладах району пройшли масові заходи.

 

Flickr Album Gallery Powered By: Weblizar