Новини

З нагоди Дня Державного Прапора України

23 серпня 2016 року в смт Воловець відбулася урочиста церемонія підняття Державного Прапора України.

Участь в заході   взяли працівники райдержадміністрації, районної ради, підприємств, установ та організацій, учасники АТО,  представники ЗМІ та жителі району.

Присутні хвилиною мовчання вшанували  загиблих у трагічних подіях на Майдані та Сході України,  тих хто віддав своє життя за свободу і незалежність України.

З вітальними словами та побажаннями до присутніх звернулися голова районної державної адміністрації Рогова В. Є., голова районної ради Лопіт І.І та Воловецький селищний голова Попелич М. А. Вони наголосили, що український прапор –  це наш історичний дух, наша совість і незламність, це – вічно жива пам’ять про героїчне минуле, це – гордість, слава і велич нації. Державний прапор – це справжня святиня,  це наша незалежність. Він об’єднує всі регіони в єдину соборну Україну, у великий український народ.

Керівництвом району було покладено корзину квітів до пам’ятника  борцю за вільну, незалежну Україну  Т.Г.Шевченку.

За безпосередню участь в АТО та зміцнення обороноздатності держави, Воловецький військовий комісар Комар В.І. вручив  нашим землякам грамоти та відзнаки начальника Генерального Штабу Збройних сил України – нагрудні знаки  «Учасник АТО».

Почесне право підняти прапор було надано учаснику АТО Халусу І. Ю. та відповідальному виконавцю райвійськкомату Цінику І. І.

Синьо-жовтий прапор велично замайорів над селищем.

Flickr Album Gallery Powered By: Weblizar