Новини

З НАГОДИ ДНЯ ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ ТА СПОРТУ

День фізичної культури та спорту – свято молодості, краси й сили відзначила громадськість Воловеччини. З цієї нагоди відділ молоді та спорту управління освіти, молоді та спорту райдержадміністрації й Воловецька ДЮСШ провели турніри із футболу, волейболу, настільного тенісу та шашок.

Учасників спортивного зібрання привітав керівник апарату райдержадміністрації В. І. Повідайчик. Промовець відзначив, що особливі слова та нашу вдячність у цей день ми адресуємо наставникам, ветеранам, фахівцям, усім шанувальникам і любителям спорту, які серцем й душею вболівають за розвиток фізичної культури й спорту. Саме завдяки їм вдалося досягти нових перемог та спортивних успіхів. Радує, що молодь Воловеччини успішно виступає на престижних змаганнях, виборює почесні місця, посідає їх на п’єдесталах перемог району, області та держави.

Але поряд з удачами та перемогами визнаних майстрів, нашої повсякденної уваги потребують розвиток масових видів спорту, виховання у дітей і підлітків поваги й любові до занять фізкультурою, їх фізичний гарт. Адже в цьому – здоров’я нації й майбутнє держави.

Начальник відділу молоді та спорту управління освіти, молоді та спорту РДА О. Ф. Косач відзначив, що молодості притаманне прагнення пошуку і пізнання вічних істин. Молодь Воловеччини завжди була і є рушійною силою прогресивних змін. Саме їй і втілювати в життя всі починання, дедалі активніше беручи участь у суспільнополітичному житті краю. Разом із тим все більшу увагу проблемам фізичної культури і спорту приділяє й держава. Промовець щиро привітав спртсменів і тренерів, ветеранів і наставників із Днем фізичної культури і спорту. Побажав усім щастя і добра, незгасимого душевного горіння, впевненості в завтрашньому дні, здійсненення найсокровенніших мрій і підкорення найнедосяжніших життєвих вершин, яскравих удач та радісних переживань.

Затим на спортивних площадках Воловецької ЗОШ І-ІІІ ступенів та стадіоні розпочалися змагання. Пеше місце з футболу виборола збірна ДЮСШ. На другому місці футьолісти Воловця, на третьому – команда вчителів загальноосвітніх шкіл. З волейболу не було рівних команді райцентру. На другому місці – спортсмени ДЮСШ, на третьму – команда вчителів фізкультури. З шашок перемогу здобула С. С. Кризина, друге місце посіла Н. М. Пазюк, на третьому місці В. В. Амірова з Воловця. У настільному тенісі перше місце виборола Н. І. Русин із Кичірного, друге місце посіла С. С. Кризина з Воловця, на третьму – М. М. Русин із Перехресного.

Переможців нагороджено грамотами та цінними подарунками.

В. БІГАРІЙ

P1010013