Новини

З нагоди Дня матері та Міжнародного дня сім’ї

12 травня 2017 року в рамках відзначення Дня матері та Міжнародного дня сім’ї  працівниками районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді організовано засідання «круглого столу», в якому взяли участь багатодітні матері району.

З вітальним словом до присутніх в залі жінок звернулася голова районної державної адміністрації Рогова В. Є., яка привітала жінок з святом та побажала їм здоров’я, терпіння та наснаги.

Під час урочистостей матерів, які відповідально ставляться до виховання своїх дітей, закладаючи повагу до моральних цінностей, національних і духовних традицій нагороджено грамотами райдержадміністрації. Зокрема, серед нагороджених матір шести дітей Мирославу Іллівну Сличко,  матір трьох дітей Тетяну Юріївну Бабець, матір трьох дітей  Вікторію Андріївну Бендзяк, матір трьох дітей  Ганну Іванівну Вінтонович, матір трьох дітей   Людмилу Володимирівну Вячало, матір трьох дітей  Вікторію Михайлівну Глюдзик, матір трьох дітей  Галину Іванівну  Конепуд, матір трьох дітей  Таїсію Володимирівну Лехман, матір трьох дітей   Тетяну Іванівну Порохнавець, матір трьох дітей  Каріну Дмитрівну Райчинець, матір чотирьох дітей   Любов Михайлівну Глебену та матір п’яти дітей   Віру Василівну Романець.

Приєдналися до привітань і директор районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Пазюк Н. М. та начальник відділу у справах сім’ї та дітей управління соціального захисту населення райдержадміністрації Беца Т. М.

Працівники районної державної адміністрації  розповіли присутнім в залі жінкам про пільги, на які мають право багатодітні сім’ї та які можна отримати безпосередньо в управлінні соціального захисту населення райдержадміністрації.

На завершення заходу був проведений міні-тренінг «Батьки-діти», який допоміг матерям усвідомити важливість їхнього позитивного впливу на дитину та цінність життя як власного, так і життя дитини.

Під час тренінгу учасники мали можливість поділилися життєвим досвідом один з одним з питань виховання дітей та виходу із складних ситуацій пов’язаних з дітьми.

Захід був насичений цікавою і корисною інформацією та пройшов в доброзичливій і дружній атмосфері.

 

Flickr Album Gallery Powered By: WP Frank