Новини

З нагоди відзначення Дня Героїв Небесної Сотні

Ось уже минає друга річниця від  трагічних і героїчних подій на Майдані. Протягом січня-лютого 2014 року відійшли у вічність найкращі люди України, люди високого духу. Україна оплакує своїх героїв, матері оплакують своїх синів і дочок, діти – батьків. Пролита кров зобов’язує кожного усвідомити відповідальність за долю країни, за її майбутнє.

19 лютого  у Воловецькій районній бібліотеці  для дорослих пройшла  година патріотизму «Герої не вмирають» за участю учнів Воловецької ЗОШ І-ІІІ ступенів та вчителя історії і права Зенинця В.В., яка була присвячена  Героям  Небесної Сотні та нашим землякам, які віддали своє життя за рідну землю, за Україну. Учасники ознайомилися з відкритим переглядом літератури подій 2014 року  «Героям Небесної Сотні присвячується…».

Снимок

Продекламувала поезію Тетяни Домашенко «Небесна сотня воїнів Майдану» учениця 9-го класу Воловецької ЗОШ І-ІІІ ступенів Лукачко Тетяна.

Хвилиною мовчання присутні на заході пом’янули тих людей, яких було вбито в мирний час ХХІ століття. Під мелодію гімну Майдану «Пливе кача» учасники заходу та учні школи запалили свічки біля постійнодіючої книжкової виставки «Герої не вмирають», присвяченої героям Майдану та нашим землякам – учасникам АТО.

Цього ж дня в бібліотеках Воловеччини  відбулися  наступні заходи:

  • урок пам’яті в дитячій бібліотеці на тему «Хто вмирає в боротьбі – в серцях живе повіки!»;
  • година пам’яті в бібліотеці с. Гукливе на тему «Герої не вмирають», під час якої  присутні переглянули відеофільм «Небесна Сотня Євромайдану – герої не вмирають», звучав Гімн України та Гімн Майдану «Пливе кача»

Снимок

  • в бібілотеці с. Задільське  вшанували пам’ять героїв Небесної Сотні;

Снимок

  • в читальному залі Жденіївської селищної бібліотеки оформлена стіна пам’яті «Історія Нескорених» щодо вшанування подвигу учасників Революції гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні.

Снимок

  • літературно-музична композиція в бібліотеці с. Лази «Горів Майдан мільйонами  вогнів»

Снимок

  •  година пам’яті в бібліотеці с. Підполоззя «Вічна слава безсмертю Хоробрих»

Снимок

  • в с.Верб’яж організовано зустріч  з учасником АТО В.І.СличкомСнимок
  •  у Нижньоворітській сільській бібліотеці  було проведено годину-реквієм “Небесна сотня в вирій полетіла…” Учасники заходу вшанували хвилиною мовчання загиблих Героїв Небесної Сотні та учасників АТО.

СнимокСнимок

 

 

 

 

 

 

  • у сільській бібліотеці с. Верхні Ворота проведено Презентацію «НЕБЕСНА СОТНЯ ДИВИТЬСЯ З НЕБЕС» для користувачів вікової категорії 9- 14 років. Просвітницький захід підготовлено за активної участі юних користувачів книгозбірні. Презентація складається з 59 слайдів – розповідей про героїв Небесної сотні. У ході презентації прозвучали вірші у виконанні Л.Базюк, а також вірш «Небесній сотні» написаний користувачкою сільської книгозбірні А.Заводяк. Музичним супроводом Презентації була тужлива народна пісня «Плине́ ка́ча по Тиси́ні…» — українська лемківська (за іншими даними закарпатська), яка стала широковідома після її виконання під час реквієму за загиблими учасниками Революції гідності.

фотографія0465