Новини

З нагоди відзначення Всесвітнього дня поезії

З нагоди відзначення Всесвітнього дня поезії 21 березня у Воловецькій районній бібліотеці для дорослих відбулася  презентація  музичної збірки «Коли закінчиться війна». Композитор – Анатолій Селехман,  автори слів – Валентина Костьо та Світлана Кедик із Виноградова. Музика слова звучала в поєднанні з мелодіями, у виконанні члена національної ліги композиторів України, лауреата пісенних конкурсів  Ігоря Середи. В переліку музичних творів альбому 14 пісень, 7 з яких – лірика кохання: «Бойовому другу», «Война ведь злая штука»,«Коли закінчиться війна», «Лист на війну», «Невірний», «Пароль», «Пізно», «Ти падав у небо», «Фронтові квіти», «Чаша Бога», «Я божеволію», «Я буду з тобою», «Я йду», «Уйду». Пісні звучали як у авторському виконанні так і в записі.

Прекрасним доповненням цієї зворушливої зустрічі став виступ  поетеси Волошин М.В., батька молодого поета  Рудого Романа Івановича, який подарував бібліотеці  книгу “АКВА-РИМИ” та  поезії  Володимира Сачка,  зачитав поезію, присвячену  подіям в Україні, зокрема Н.Савченко. На свято завітали молоді поети і читці, які читали  власні вірші, серед них  учениця 9-го класу Воловецької ЗОШ І-ІІІ ступенів Лукачко Тетяна. І нехай, це її перші спроби, проте – написані від душі.

З нагоди Всесвітнього дня поезії в бібліотеці функціонувала  книжкова виставка „ЧАРИ КОХАННЯ». Шанувальники поетичного слова знайшли  тут збірки відомих українських поетів Тараса Шевченка, Лесі Українки, Івана Франка, Степана Руданського, Василя Симоненка, Ліни Костенко, Бориса Олійника, познайомились з місцевими поетами  та  творчим доробком молодих авторів Воловеччини.    Всі бажаючі переглянули  бібліотечну  виставку і поринули у чарівний  світ Поезії.

Добірку пісень альбому “Коли закінчиться війна”, можна знайти та послухати на сайті Воловецької селищної ради в рубриці  “Таланти нашого краю” та в «Youtube».

Flickr Album Gallery Powered By: Weblizar