Новини

З пошаною та турботою

У 1992 році Генеральна Асамблея ООН оголосила 3 грудня Міжнародним днем інвалідів. Метою проголошення такого дня є дотримання прав людини і участь інвалідів в житті суспільства. Ця мета була поставлена у Всесвітній програмі дій відносно інвалідів, яка прийнята Генеральною Асамблеєю в 1982 році і названа Десятиліттям інвалідів.

Звичайно, цей день не можна називати святковим, проте він підкреслює необхідність досягнення забезпечення рівних прав інвалідів і їх участі в житті суспільства. 

З нагоди Дня інваліда 3 грудня 2015 року голова районної державної адміністрації Рогова В. Є. відвідала  мешканців центру Нижньоворітського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг). В закладі вона ознайомилася з меню святкового обіду, поспілкувалася з мешканцями закладу, оглянула умови їх проживання та побажала їм міцного здоров’я, наснаги та довголіття.

Також, користуючись нагодою, голова райдержадміністрації   оглянула стан проведення будівельних робіт з реконструкції приміщення лікувального корпусу Нижньоворітського територіального центру соціального обслуговування, які фінансуються за рахунок коштів Державного фонду регіонального розвитку.

Крім цього,  до Нижньоворітського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) завітали працівники бібліотечної справи. Ініціатором даного заходу стала завідуюча Нижньоворітської сільської бібліотеки Гаринець Г.В. Також дану ідею підтримали і працівники районних книгозбірень для дорослих та для дітей.

В цей особливий день працівники бібліотек організували «Годину милосердя» в даному закладі.

Бібліотекарі с. Нижні Ворота принесли гостинці – печиво, цукерки,  домашню випічку, одяг, періодичні видання та художню літературу.

Нікого не залишили поза увагою, відвідали палати з лежачими хворими, вели душевні бесіди, які пронизували до сліз.

На завершення гості побажали людям з обмеженими можливостями здоров’я, а працівникам наснаги, терпіння. Адже праця їх клопітка, відповідальна та водночас милосердна.