Новини

З робочим візитом у Воловецькому районі перебував голова обласної державної адміністрації Геннадій Москаль

Сьогодні, 8 лютого 2018 року, з робочим візитом у Воловецькому районі перебував голова обласної державної адміністрації Геннадій Геннадійович Москаль.

Під час робочого візиту голова обласної державної адміністрації відвідав Нижньоворітський територіальний центр соціального обслуговування, де  взяв участь в  урочистостях з нагоди відкриття нового корпусу для мешканців закладу.

Опісля голова облдержадміністрації у супроводі очільників району Валентини Рогової та Івана Лопіта оглянув бетонний міст у  селі Котельниця, який був зруйнований паводком внаслідок різкого підняття води у верхів’ях Латориці.

Користуючись нагодою керівник області завітав у Котельницький дитячий садок, який розташований у будинку де народився та прожив свої юні роки український вчений, доктор фізико-математичних наук, професор, академік Академії наук вищої школи, двічі лауреат Державної премії України в галузі науки і техніки, Заслужений діяч науки і техніки України, ректор Ужгородського національного університету Сливка Володимир Юлійович.

Останнім  пунктом візиту став Тишівський чоловічий монастир на честь Казанської ікони Божої Матері “Казанської”, де він поспілкувався з настоятелем монастиря.

Flickr Album Gallery Powered By: WP Frank