Новини

Закарпатські резервісти взяли участь у масштабних військових навчаннях

Навчальні збори із резервістами оперативного резерву першої черги на Рівненському та Яворівському полігонах завершились минулого тижня. Після навчань додому повернулись і закарпатські резервісти. Проте частина з них вже незабаром повернеться до війська, адже вирішила укласти контракт зі Збройними Силами України.

Майже два тижні тривали навчальні збори, участь у яких взяли жителі більшості районів Закарпаття – Берегівського, Виноградівського, Рахівського, Тячівського, Хустського, Іршавського, Міжгірського та з м. Ужгород. Підготовку пройшли як десантники, так і танкісти, артилеристи, зв’язківці та військові медики.

«Закарпатські резервісти показують доволі високу мобілізаційну спроможність та самосвідомість у ставленні до військового обов’язку», – зазначив тимчасовий виконувач обов’язків військового комісара області Петро Марко. – «За словами командування навчань, всі резервісти діяли впевнено, адже це досвідчені воїни із бойовим досвідом. Сподіваємось на таке ж відношення закарпатців і до наступних навчань, адже сильне військо має постійно підтримувати свої навики і уміння».

Учасників зборів на Рівненщині під час урочистого шикування нагородами та відзнаками Генерального штабу і оперативного командування «Захід» відзначив командувач військ оперативного командування генерал-майор Ігор Довгань.

Загалом під час проведення зборів понад 50 резервістів прийняли рішення про продовження військової служби в Збройних Силах України за контрактом. Серед бажаючих повернутись до війська у новому статусі військового-контрактника і троє закарпатців.

По закінченні проведення урочистих заходів всім резервістам було в повній мірі виплачено грошове забезпечення та організована відправка до місць проживання. Варто зазначити, що до кінця місяця подібні навчання проведуть ще у п’яти бригадах Збройних Сил України, до них так само залучать резервістів із Закарпаття.

Посилання на відео: https://youtu.be/av1pPNxEu1U

Flickr Album Gallery Powered By: Weblizar