Новини

Засідання колегії районної державної адміністрації

25 травня 2017 року під керівництвом голови районної державної адміністрації Рогової В. Є. відбулось чергове засідання колегії районної державної адміністрації. В засіданні колегії взяли участь керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, підприємств, установ та організацій району, відповідальні працівники апарату райдержадміністрації, селищні та сільські голови.

На засіданні колегії були розглянуті наступні питання:

1.Про підсумки економічного і соціального розвитку району за І квартал 2017 року – інформувала начальник відділу економічного розвитку та торгівлі  районної державної адміністрації Щербей Надія Михайлівна;

2.Про підсумки виконання місцевих бюджетів району за І квартал 2017 року – інформувала начальник фінансового управління районної державної адміністрації Продан Марія Миколаївна;

3.Про підсумки призову громадян на строкову військову службу весною 2017 року та виконання завдань щодо призову громадян на військову службу за контрактом за І півріччя 2017 року – інформував військовий комісар Воловецького районного військового комісаріату Комар Валерій Іванович.

Заслухавши доповідачів та обговоривши виступи, члени колегії прийняли відповідні рішення з кожного із винесених на порядок денний засідання питань.