Новини

Засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

24 травня 2017 року  під керівництвом голови районної державної адміністрації відбулось засідання комісії з питань техногенно-екологічної  безпеки та надзвичайних ситуацій райдержадміністрації.

На засіданні розглядалося питання готовності об’єктів життєзабезпечення району до реагування на надзвичайні ситуації при ускладненні погодних умов 24-25 травня.

За прогнозами Закарпатського обласного центру з гідрометеорології та прогнозних даних АІВС ТИСА, в другий половині дня та ввечері 24 травня, та збереженням вночі 25 травня на більшій частині території Закарпатської області очікуються дуже сильні дощі, місцями сильні зливи, грози, в окремих пунктах град. Під час гроз шквалисте посилення вітру 17-22 м/с. 24-25 травня на річках області очікується підвищення рівнів води на 0.5-1.5 м; в нижніх течіях р.Боржава та р.Латориця – 2.0-3.0 м (можливий вихід води на заплаву).
В місцях проходження сильних злив буде формуватись значний місцевий стік, з загрозою підтоплення понижених місць; на малих водотоках швидкоплинне підняття рівнів води на 0.5-1.0 м; можливе утворення селей та зсувів перезволоженого грунту.

Учасники засідання обговорили інформацію щодо проведеної роботи із запобігання надзвичайним ситуаціям та готовності до дій у складних гідрометеорологічних умовах.

Зокрема, присутні доповідали про наявність паливно-мастильних матеріалів, готовність до роботи потужної великогабаритної техніки тощо.

За результатами засідання були визначені основні напрямки роботи на найближчі дні протягом негоди.