Новини

Засідання комісії з питань захисту прав дитини

Під головуванням  заступника голови райдержадміністрації Сличка Івана Васильовича, 11 листопада 2015 року, відбулось чергове засідання Комісії з питань захисту прав дитини при Воловецькій райдержадміністрації.

На засіданні комісії з питань захисту прав дитини розглянуто питання, щодо  встановлення факту проживання гр. Ст. однією сімєю з гр. Д., надання дозволу гр. Б. на дарування частки житлового будинку своєму синові, надання дозволу гр. Ш. на дарування житлового будинку та земельної ділянки своєму синові. Головний спеціаліст служби у справах дітей райдержадміністрації поінформувала присутніх про річне перебування дітей-вихованців у дитячому будинку сімейного типу.Крім того, члени комісії обговорили  та затвердили індивідуальні плани на дітей, позбавлених батьківського піклування.

Відповідно до розглянутих питань прийнято рішення, що спрямовані на недопущення порушень у сфері захисту прав та законних інтересів дітей.

Підводячи підсумки засідання  заступник голови райдержадміністрації  наголосив, що кожна дитина має право на соціальну підтримку та захист з боку держави.