Новини

Засідання конкурсного комітету з визначення підприємства (організації) для здійснює функцій робочого органу

7 грудня 2016 року відбулось засідання конкурсного комітету з визначення підприємства (організації) для здійснення функцій робочого органу при проведенні конкурсу із перевезення пасажирів на приміських  автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі території району.

На порядок денний  засідання конкурсного комітету винесено питання про розгляд заяв претендентів, які подали документи на участь в конкурсі та визначення переможця.

На участь у конкурсі було подано один пакет документів.

Ознайомившись з пакетом документів члени конкурсного комітету вирішили, що подані документи відповідають вимогам, передбаченим умовам конкурсу та чинним законодавством.

Після  обговорення  члени конкурсного комітету одноголосно визнали переможцем конкурсу з визначення підприємства (організації) для здійснення функцій робочого органу при проведенні конкурсу із перевезення пасажирів на приміських  автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі території району  приватне підприємство  «Мукачів – Автотранспортні пасажирські перевезення».