Новини

Засідання координаційної ради у справах дітей при райдержадміністрації

03.07.2015 року під керівництвом першого заступника голови райдержадміністрації Лехман Т. В. відбулося засідання координаційної ради у справах дітей при райдержадміністрації.

На порядку денному були розглянуті питання:

1. Стан підліткової злочинності за І півріччя 2015 р.

2. Стан працевлаштування неповнолітніх у районі.

3. Хід виконання законодавства щодо попередження насильства в сім’ї та жорстокого поводження з дітьми.

4. Питання соціального супроводу центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

З даних питань виступили начальник кримінальної міліції у справах дітей Свалявського РВ (з обслуговуванням Свалявського та Воловецького районів) УМВС в Закарпатській області, заступник директора районного центру зайнятості, начальник служби у справах дітей, директор районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, заступник начальника управління соціального захисту населення райдержадміністрації, які звернули увагу на основні проблемні питання серед дітей району та учнівської молоді, зокрема: дитячої злочинності, жебракуванню; працевлаштування неповнолітніх; попередження негативних явищ у дитячому та молодіжному середовищі, насильства в сім’ї та жорстокого поводження з дітьми; соціальний супровід центру.

За підсумками засідання були ухвалені відповідні рішення з відповідними пропозиціями окремим відділам та службам райдержадміністрації, установам району з метою покращення роботи, спрямованої  на профілактику дитячої злочинності та бездоглядності в районі.

Секретар координаційної ради

О.Понзель