Новини

Заступник начальника Головного управління Національної поліції в Закарпатській області провів у Воловці дві зустрічі – з громадою та місцевою владою

Заступник начальника Головного управління Національної поліції в Закарпатській області Ярослав Лебович провів у Воловці дві зустрічі – з громадою та місцевою владою.

Ярослав Лебович провів зустріч у форматі круглого столу з головою державної адміністрації В.Є. Роговою, головою Воловецької районної ради І. І. Лопітом, представником селищної ради, керівником Воловецького відділення поліції О. Т. Пасічником та керівником відділу превенції В. Косачем. Говорили під час наради про широкомасштабну кампанію посилення присутності дільничних офіцерів в районах та набір в поліцію на вакантні посади.

Заступник начальника ГУНП розповів, що з 8 листопада буде оголошено про проведення конкурсу на заміщення вакантних посад до закарпатської поліції, та звернувся до місцевої влади з проханням поспілкуватися з розумною, фізично розвиненою молоддю, яка має бажання служити в органах та розповісти їм про особливості роботи в погонах. Ярослав Лебович наголосив, що найбільша потреба на Закарпатті наразі в дільничних офіцерах поліції, оперуповноважених карного розшуку, інспекторах з превентивної діяльності та поліцейських.

 Крім цього, Ярослав Лебович розповів про широкомасштабну інформаційну кампанію, де дільничні офіцери поліції проводять зустрічі з трудовими колективами краю, органами місцевого самоврядування та громадою. Заступник начальника Головного управління пояснив, що зараз змінюється підхід правоохоронців до роботи та посилюється присутність поліції серед населення.

 На зустрічі обговорили питання криміногенності Воловецького району та шляхи зниження злочинності в краї. Було прийнято рішення провести ще одну таку зустріч, цього разу зі всіма сільськими та селищними головами району. Ярослав Лебович наступного разу навідає Воловеччину з цією метою під час чергової сесії районної ради.

 Заступник начальника Головного управління Національної поліції в Закарпатській області, крім зустрічі з владою, провів виїзний прийом громадян. Жителі Воловецького району прийшли до керівника для вирішення своїх проблем і з подяками працівникам поліції, з якими мали справу.

 

Відділ комунікації

поліції Закарпатської області

Джерело:https://zk.npu.gov.ua/uk/publish/article/233062