Новини

Здійснено профілактичний рейд-відпрацювання в с.Буковець та с.Перехресний

24 квітня 2018 року здійснено профілактичний рейд-відпрацювання в с.Буковець та с.Перехресний, з метою перевірки умов проживання сімей, які опинилися у складних життєвих обставинах.

До складу комісії, яка здійснила перевірку, увійшли провідний спеціаліст служби у справах дітей Чекета О.В., фахівець із соціальної роботи районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Вербещук Н.М., спеціаліст відділу у справах сім’ї та дітей управління соціального захисту населення Андрійчак Н.М., представник Воловецького відділу поліції Худа Е.В. та Буковецький сільський голова  Комарницький Я.С.

Членами комісії здійснено перевірку житлово-побутових умов семи сімей. Під час перевірки з батьками  проведено профілактичні бесіди щодо необхідності поліпшення житлово-побутових умов, надано рекомендації щодо  належного догляду за дітьми, створення відповідних умов для їх проживання та виховання, попереджено про не цільове використання коштів та відповідальність за неналежне виконання батьківських обов’язків стосовно своїх неповнолітніх дітей. Працівником поліції було притягнуто одного з батьків до адміністративної відповідальності за ст.184 КУпАП.

В ході відпрацювання було перевірено роботу шкільної ради профілактики в Буковецькій загальноосвітній школі І-ІІ ступенів та проведено бесіди з учнями. Також перевірено торгові точки в цих населених пунктах з метою недопущення продажу тютюнових та алкогольних виробів неповнолітнім.

З метою перевірки умов проживання сімей, які опинилися у складних життєвих обставинах, соціальними службами району така робота буде проводиться й надалі.

 Провідний спеціаліст служби у

справах дітей Чекета О.В.