Новини

Зіграємо разом

Заняття ансамблю в музичній школі є однією з важливих складових музичної освіти і займає особливе місце у вихованні майбутнього музиканта. Колективна виконавська творчість у ансамблі виховує такі необхідні якості, як взаєморозуміння, взаємоповагу і відповідальність. У зв’язку з цим, 4 роки тому у Н.Ворітській дитячій музичній школі створено ансамбль скрипалів учнів Н.Ворітської ДМШ «Золоті струни» керівником якого, є Лозяк Н.М. концертмейстером Дурневич М.Й.. Учасниками ансамблю є кращі учні відділу струнно-смичкових інструментів Н.Ворітської дитячої музичної школи: Лютянська Христина, Корлат Андрій, Чокнадій Юліанна, Рябінчак Назарій..
21 травня 2016 р. в м.Ужгород даний колектив взяв участь у Всеукраїнському фестивалі-конкурсі дитячих ансамблів та оркестрів струнно-смичкових інструментів «Зіграємо разом: Захід України»
У своєму конкурсному виконанні ансамбль виконав фантазію на тему української народної мелодії в обробці Ю. Павленка «Сусідка» та попуррі на джазові теми «Прохолодно, а потім спекотно» та здобув «Диплом ІІІ ступеня». Керівника та концертмейстера колективу нагороджено грамотами за професійну підготовку учнів.
Учасниками фестивалю також були колективи з м.Луцька, м.Львова, м.Ніжина, Ужгорода, Чопа, Іршави.
Репертуар ансамблю «Золоті струни» є різноманітним – від класичного до сучасного. Колектив бере активну участь у концертному житті школи та конкурсах. Він є лауреатом V обласного конкурсу учнів струнних ансамблів і оркестрів в 2015 р.